
Hiába félmillió, nem gyógyít a mágnes
A magyar egészségügy helyzete is hibás abban, hogy az emberek a kezelés helyett sokszor inkább az áltudományos kuruzslás felé fordulnak. Mit ér több százezres mágnes, ami állítólag szinte mindent gyógyít?a janek | 2014.07.10. 11:42:22ez biztos nem vibrátor ?
Minden, a kutyák szívférgességéről. Gazdiknak kötelező, a többieknek pedig érdekes.
Csanesz | 2014.07.11. 01:46:036:05-nél a számok:
4 8 15 16 23 42
LOST ból a számok, amiket 108 percenként be kellett írni hogy ne robbanjon fel a sziget.
Micsoda referencia, tetszik, zsír. vell dán nájsz vörk

25 észbontóan jó szobor a világ minden tájáról

Újrahasznosítás orosz módra
„Leleményességét nehéz túlhangsúlyozni, zsenialitása viszont még úgy is átjön, hogy videóihoz mindeddig nem készült magyar felirat. Az alábbi felvételen például egy egyszerű, de nagyszerű eszközzel alakítja át a műanyag palackot műanyag zsinórrá vagy szalaggá – beállítástól függően 1-10 mm vastagságban.”Horvipapa | 2014.07.14. 09:48:06Összefonva akár damilos fűkaszához is beválna. Briliáns.

Tűzijáték nem mindennapi „helyszínről” videózva
Mimis | 2014.07.07. 10:44:22Azért a légvédelem eléggé ergyán dolgozik.... :)

Ma 2 új kifejezést tanulhattok az Izé jóvoltából. :)
1. Bubbling: egy új és gusztustalan őrület Ausztráliából, melynek keretében a fotó alanya a saját szájába vizel.
2. Mamading: a bárok személyzete mindenféle szexuális aktusra bátorítja a fiatal nőket, cserébe ingyen alkoholt ígérve.lilaflexninja | 2014.07.07. 07:31:01Ezek a mai fiatalok! mi még legalább mások szájába vizeltünk, és egy lány csak egy-két fiút szopott le a szot üdülőben az éva vermutért. Hova fajul a világ.

Így lehetnénk olyan boldogok, mint az osztrákok
Minden magyarnak érdemes lenne leszállni a szürkemarháról, félretenni a csattanós ostort és a sztereotípiákat, és komolyan elgondolkodni a magyarság valóban fontos sorskérdéseiről. Az osztrákokkal sok a történelmi és kulturális hasonlóság, ráadásul annyival azért nem is gazdagabbak nálunk, rangsorban mégis sokkal boldogabbak nálunk. De akkor mi lehet boldogtalanságunk oka? Két magyar közgazdász összeszedte...közlegény | 2014.07.03. 16:38:07paradox, de attól érezzük magunkat jobban, ha panaszkodhatunk, siránkozhatunk (apróságokon, pláne ha nincs is igazán miért) és erre találunk a legkönnyebben hallgatóságot. Na ez a hungarikum, amit máshol nem értenek.

Egy hasznos tanács: mindig zárjátok el az elzárnivalókat! ;)
bungle | 2014.06.28. 13:30:48Jut eszembe, hátha valaki még nem látta:
"Ha anyu kölcsönveszi az ugrókötelet, utána mindig olyan fura szagú"
www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/51457_?categoryId=6&position=&large=1
Közösségi oldalakon látottakból ítélve azt hisszük, hogy mindenki élete jobb a miénknél. Gondolkozz el rajta, vajon ez tényleg így van-e!? ;)izé012 | 2014.06.27. 12:54:33Magassarkú csokit? :-)
http://cruise-international.com/wp-content/uploads/2012/04/Gerry-Wilton-with-chocolate-shoe.gif
22 tűzoltó vonult ki öt járművel ahhoz az amerikai cserediákhoz, aki beszorult a tübingeni egyetemen (Németország) található vaginaszoborba. Szerintem mind röhögni akart egy jót. ;)7sleeper | 2014.06.25. 22:58:11újjászületés címke :-)
fapinába kellett volna látogatást tennie
a (fa)szálkát járóbeteg-ellátásban is eltávolítják
(hiányolom a képről a röhögőgörcsöt kapott járókelőket..)









