
Bődületeset kaszálnak Rogán ötletén
Óriási, több tízmilliárdos üzletté nőtte ki magát a pénzes kínaiaknak kitalált letelepedési kötvény. Csak sajnos nem a magyar államnak, hanem pár ismeretlen hátterű offshore cégnek, akik ismeretlen helyre adják a nyereségüket. Az államnak, azaz az adófizetőknek pedig ráadásul épp vesztesége van az egész ügyeleten
Anyukának is van szerszáma :)

Jeffrey Vanhoutte képei
szomi1 | 2015.01.21. 08:47:37Kell egy ilyen leveli ;)

Rendőrbácsinak milyen jó hangja van! :D
lilaflexninja | 2015.02.12. 07:14:10Úgy látszik nem csak nekem jutott ez így eszembe. Vicces a rendőr, meg tényleg ahogy néha komoly arcot vág, ha látják, de az félelmetes, ahogy az amcsiknak még az is fárasztó néha, hogy fél kézzel vezessenek.

A világ legnagyobb jégbarlangja, hossza 42 km
Gondolta volna, hogy a Jégóriások világa csak pár órányi autóútra van? Íme az Alpok legszebb csodája.Ravennë | 2015.01.15. 11:31:33Gondoltam volna... :D A Szlovák sincs annyira messze, oda is érdemes elnézni, szépségben az sem utolsó. :)

Ezt a gumilovat kicsit túlfújták! ;)
Izé... a homokban is van gázló? :Dvelo | 2015.01.14. 21:36:31leleplezted a titkot :D

Miért van ventilátor a rektumban? És mi az a cucc a köldöknél? :D
csaty | 2015.01.13. 22:27:36Élethü a modell , a feje ennek is majdnem teljesen üres .

Jönnek a „plusz házak”- az ökoházak újgenerációja
Ez a norvég ökoház pl. háromszor annyi energiát termel, mint amennyire szüksége van, többlet teljesítményének köszönhetően akár egy elektromos autót is folyamatosan fel tud tölteni és a kertben lévő medence fűtésére is felhasználható.
Eközben itthon: A kormány utálja a rezsi barátját - környezetszennyezési adót vetnek ki a napelemrePHS | 2015.01.13. 22:06:123 eléggé rokon gondolat:
- Amikor a Sanyi a szomszédtól lopja az áramot, akkor ő is totál zöld és szinte nulla energia befektetésével szerintem sokkal magasabb szorzót tud felmutatni energiatermelés terén, főleg ha a vizet és a gázt is hasonló módon termeli.
- Szóval az épület 3x annyi energiát szív el a környezetétől mint amire szüksége van.
- Ha a szomszéd kertjébe szemetelek, meg oda küldöm át a kutyát a dolgát elvégezni, akkor kicsit álságos azzal felvágni, hogy milyen szép a pázsitom.

Olcsó poén sokba kerülhet kontra Humorterror nemi erőszak fronton
Szerinted melyik oldalnak van igaza?izé012 | 2015.03.15. 13:20:49Megúszta a kegyeletsértő röhögést Demcsák Zsuzsa
http://www.borsonline.hu/20130517_meguszta_a_kegyeletserto_rohogest_demcsak_zsuzsa
'két szamár darabokra tépte azt a 65 éves férfit, aki a kerítésük előtt haladt el motorjával. Az áldozatot megcsonkították, ezért is volt visszatetsző, hogy Demcsák Zsuzsa nevetéstől fuldokolva konferálta föl a bejátszást, amelyben az áldozat lánya és felesége zokogva beszélt a tragédiáról'
Egyenlő Bánásmód! Merre vagy aranyom?

Olvastatok már ennél együgyűbb dolgot idén? :D És lájkolják, meg tök komolyan hozzászólnak az emberek. A bankszövetség meg sírva kéri a receptet... ;)
Ahogy egy haverom írta: „én meg úgy csinálom, h az első héten 1ft-ot dobok a perselybe, a második héten 2-t, a harmadikon 4-et és így tovább. tehát hetente duplázok. könnyű! és karira van mindig kb 2.000.000.000.000.000 ft-om. abból megveszem a világot, de elszórom szilveszterkor. és aztán kezdhetem megint...”vadonka | 2015.01.07. 15:01:36Húúú, ez új. Tavaly még úgy volt, hogy ami kiemelt az 3% és arra nem vonatkozott az alap 1%, csak minden másra. Most akkor vagy emelték a 3-at 4-re vagy 1% mindenre van plusz 3% a kiemeltekre és így jön ki a 4. Mindenképpen kedvezőbb lett így. Sajna az élelmiszerüzletek nincsenek a kiemeltek között (vajon miért? :)) viszont a gyógyszertár/drogéria is sokat ki tud tenni. Pl. ha nagyszülőknek havi több 10e ft a gyógyszer az már szép kis összeg 4%-al számolva. De érdemes a tisztálkodószert ami drágább is rossmann-ba, dm-be venni pl. dezodor, sampon, stb.










https://www.rt.com/news/339777-putin-ministers-income-declaration/