
Egy furcsa parkolási módszer Oroszországból.
Az ötlet egyébként nem rossz, mert így nehezebb elvinni a gépjárművet, viszont ezt így kivetelezni elég macerás lehet. ;)
(A zene meg... :D)brier | 2011.01.25. 15:07:14igy én is tudnék parkolni XD egy két gyakorlás elötte ... és simán menne :D
"Kuss, én mindig így fürdök le!" ;D
rameoner | 2011.01.17. 13:59:43a facebook mobile lecsapott :D

"Földönkívüli üzenet vagy átverés? 30 éve nincs magyarázat a világ legfurcsább könyvére."
Szerintem így kell hülyére venni a népet és jól meggazdagodni. :DRevanor | 2011.01.17. 03:20:19Pont 2009-ben mondta a szerző, hogy az írásnak csak annyi a lényege hogy olyan hatást váltson ki az emberekből mint amikor a kisgyerekek néznek rá a normális írásra. Nem értik de valahol úgy érzik hogy van értelme.

A világ legge**bb (mondjuk leggenyóbb ;)) játéka. Bár egy elég régi játékról van szó (pár éve már fent van Game Izén), itt valahogy eddig kimaradt.
brier | 2011.01.25. 16:22:37nem nehéz játék ez csak lehetetlen vagy k..va sok ideg és türelem kell hozzá

Majdnem rossz vége lett egy svéd párocska hobbijának: hosszútávú korcsolyázásra indultak, csak épp arra járt egy jégtörő hajó is, így egy jégtáblán ragadtak. Szerencsére volt térerő és egy helikopter a segítségükre sietett.
MDylan | 2011.01.10. 13:33:55Gondolkozz...
Ha megnézed a cikkben szereplő képet akkor látszik, hogy a háttérben ment el a hajó. De ugye létezik hullámhatás a vízen, aminek eredményeként darabokra törik a jég. Ez elég gyorsan lezajlik ahhoz, hogy ne tudják elérni a partot.

Így kell hópályát építeni egy stadionba... ;)
Baricky | 2010.12.23. 19:33:56Ez egy membrán szerkezet, úgy volt felfújva, ezt alátámasztani nem lehet. Vannak olyan események melyre nem érdemes tervezni, mert a költségek jóval nagyobbak mint amennyit nyernek vele.
Ez a tető 30 éves, ami minimum 10 évvel idősebb, mint ami ennek az anyagnak az élettartalma(dupla szerkezet, szövet, teflon..). Többször előfordult már, hogy behorpadt, és nem először szakadt be, most is várták, ezért már valami korábbi meccset elhalasztottak, és minden létező helyi tv stáb kint volt várva a beomlást.
Leolvad a hó összefércelik, felfújják, és simán működtetik tovább amíg nem lesz kész az új stadion, mert ugye ott van pénz 30 évente újat építeni, minden egyes sportágnak.

Egy őrült ámokfutó a gátfutó versenyen.
(Egyébként igaza van, minek ugrani, ha így is megy. :D)i | 2010.12.25. 15:29:16Ez kurv@ naaagy! beszarás

Románia, én így szeretlek! :D
Drawen | 2010.12.11. 17:51:14minden a helyére került...

Star Trek ajtó
brier | 2010.12.10. 09:18:40asszem csinálok én is egy ilyet itthon :) nagyon yoooo

Mivel tudjuk, hogy rosszak voltatok, így ezt hozta nektek az Izé Groups télapója. ;D
Ancen | 2010.12.06. 20:39:09Önmegvalósítás felsőfokon:))))









