
Kitalálod az elején, melyik dalt énekli visszafelé? ;)
Ha tetszett, érdemes a többit is megnézni tőle.Teomoart | 2010.08.16. 15:57:08Aszta...
Kattintás előtt tippelj, milyen csodálatos termék látható a képen! :)
Laretta | 2010.09.30. 20:17:30Én fel nem vennék ilyet :D Inkánn a nem tapadósat :D

Szerintem ezzel játszik... ;)
A fotót már talán láttátok (nap képe volt).eol | 2010.08.15. 00:09:34Ez annyira "amolyan", hogy az is :D Ez az első szereplése Marionak.

Monsters
Hat éve már annak, hogy megváltozott a földi élet egy idegeninvázió miatt. Már nem az ember a domináns faj. Ebben a világban egy újságíró, és egy amerikai turista próbál biztonságos helyet találni.
A témája miatt hasonlít a District 9 című filmre, ráadásul ez is kevés pénzből készült. Vajon lesz is olyan jó és sikeres? Hamarosan megtudhatjuk (az előzetes biztató). Az amerikai mozibemutató október 29.-én lesz, magyarról természetesen még nem tudni, de szerintem az is előfordulhat, hogy nem is lesz.
Hivatalos honlap.|-=O=-| | 2010.10.21. 12:08:19Már felirat is van a riphez. ;)

Mai találós kérdésünk: vajon mit csinál szerintetek a képen látható hölgy? ;)
Tippek jöhetnek "szokás szerint" a kommentekhez.Darkshade | 2010.08.14. 10:03:07Azért a végleges Szőrtelenítés 100% reklám a linkelt video alatt az odab*sz, vagy ez is egy módja?

Újra egy kis séta a hegyekben (ha esetleg 2 éve kimaradt, ill. ez most HD-ben élvezhető)
El Caminito del Rey (magyarul ezt találtam wiki-n)
Egy lépésre a haláltól: "nem csak veszélyes, hanem kimondottan TILOS is az El Caminito del Rey-t bejárni, akár 6000 euro is lehet a büntetés".
A világvége elkezdődött Dél-Dakotában. ;)
A dél-dakotai szupercella életveszélyes jégesőt hozott, a vihar után húsz centi átmérőjű, 80-90 dekás jégdarabokat is találtak a helyiek, ez megközelíti a meteorológia történetében feljegyzett legnagyobb, 1986-os bangladesi jégeső 1 kg feletti jégdarabjait.
A ChaseTheStorm viharvadász csapata által készített fotók.Laretta | 2010.09.28. 21:06:19Nem is néz ki rosszul. De csak így távolról :p

Vajon milyen autót tuningoltak fel "orosz barátaink"?
Tippek jöhetnek a kommentekhez. ;)Vigyori | 2010.08.08. 16:08:40nem is kocsit túrbóztak fel, kiszuperált Mig 21-est! :D

10 millió dolláros atombunker.
Találtam ezentúl még pár, a témához kapcsolódó érdekességet, cikket, videót.
1. Atombunker Budapest szívében - videó
2. 90 millióért kelt el egy Nagy-Britanniai bunker.
3. Szovjet atombunker a Bakonyban, videóval
4. Ismeretlen atombunkerre bukkantakszaboistvan007 | 2010.08.08. 13:17:07a zengedélyt vajon megkapják a tanácstú?

Új svéd találmány hódít a tehénfarmokon - a tehénmosó. Szakemberek szerint a kefék serkentik a vérkeringést, ami pedig emeli a tejhozamot.
alaplap | 2010.08.10. 14:00:24http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/07/21/article-1296609-0A8482EC000005DC-329_634x416.jpg
"Baló György vagyok!"









