- Még lesz egy gyermeked?!
- Még hármat csinálok.
- Miért hármat?
- Há legyen tizenkettő!
- De miért?
- Legyen "fodbalcsapat"! Há azért! Anyósomnak is annyi van.naphtha08 | 2010.10.27. 19:58:05Én meg magvetek egy futball csapatnyi futball huligánt :D
Gumimacilét ittak!

Ha lenne olyan, hogy "Az év internetes órája", akkor ez nyugodtan pályázhatna a díjra.
Oggy | 2010.10.23. 00:37:30jó cucc. :))

A Facebookos film ötletét "Fábry Sándorosan" továbbgondolva hasonló népszerű weboldalak megfilmesítéseinek az ötleteit agyalta ki a cracked.com. Ti milyen filmet csinálnátok az Izéből?
Várjuk az ötleteket, posztereket, képeket a kommentekbe. :)Olyveria | 2010.10.15. 20:23:28Az izé.hu-ból szexuális felvilágosító filmet csinálnék. A bácsi most behelyezni az izéjét a néni izéjébe.:P

Egy bolond százat csinál! :D
lokko | 2010.10.16. 11:10:08poénvezérelt társadalom ... bejövős :D

- Képzeld, a fiam lediplomázott gyógyszerészként.
- Tényleg, és most mit csinál?
- Hát, izé...Én pedig az Izé addikciómat kiteljesedettnek tekintem, ugyanis ez a 100. postom. :)
Vezethető R2-D2 házilag.
+ bonus post Tech Izén: 10 játékkonzol + 1 számítógép és 1 projector egy R2-D2-ban.bowtech | 2010.09.27. 18:35:33Viszont nagy!

Pajkos csimpánzok :)
Findzs | 2010.09.30. 11:56:49kipiszkálta a fikát a srác orrából oszt megette
nagyon beteg :)

Jó ebédhez szól a nóta: Csibész - Gigolo
lb7 | 2011.02.16. 09:35:21ezt találtam facebookon...gondoltam megosztom Veletek :)
http://www.kepfeltoltes.hu/view/110216/234791227n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csinálj természet hangokat JÓL!
Laretta | 2010.09.30. 15:11:41Hát szerintem a tengerpart az erdő az éjjel és a vízesés hangok a legjobbak ! :)









