
Móricz János (Juan Moricz) magyar kutató Ecuadorban, Peruban és az Amazonas vidékén, olyan indián törzseket talált, amelyek tagjaival magyarul (!) tudott beszélgetni. Legendáikban sok ezer éves múltjuknak és a tőlük kirajzott más népekkel való rokoni kapcsolataiknak tudata él.
Bár felfedezése valósággal sokkolta a világot akkoriban, a média egy idő után mégis elhallgatott kutatásaival kapcsolatban.
Kapcsolódó cikk: Erich von Däniken találkozása Juan Móriczcal
Fabian | 2011.12.27. 17:20:27http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jLOuQZLp8vc
Hol van már a régi, XX. századi hagyományos csúzli... Annak az ideje lejárt, ne égesd magad, hogy olyannal lövöd ki a szomszédasszony ablakát! A videón láthatod, hogyan készíts magadnak a mai kornak megfelelő lézerirányzékos csúzlit.Ikkyu-san | 2010.11.26. 19:48:43Ja, gyufaszál fejét!!

Azért vannak a jó barátok...2. rész. ;)
(Az első itt).Findzs | 2010.11.26. 11:04:51itt arra ment ki a játék hogy a nagy golyóval gyomron vágja
a létra fejére borulása nem volt betervezve, mondjuk azt nem értem miért nem tette a kezét az arcára a marhája

Mougg - hallgasd kedvenc zenéidet bárhonnan, bármikor ingyen!

Birkalopás mozgó teherautóból oldalkocsis motorral Törökországban.
revans | 2010.11.22. 14:18:03Halálos iramamban -0. rész

Ha az Ikea útmutatót készítene mindenről...
Stickhorse | 2010.11.19. 21:10:37szerintem a fatiplire gondolt, de nemgáz ;)

Beszorult a lány a szárítóba... végülis ilyen bárkivel előfordulhat. ;)
szaboistvan007 | 2010.11.14. 02:03:23Lennék mosógép szerelő :D Csak nem sok szerszám lenne nálam :))

Kandovan - Irán. A kandovan szó méhkasokat jelent - a barlangszerű lakások egymás hegyén hátán tényleg méhkasokra emlékeztetnek.
Aram Bartholl érdekes útját választotta a fájlmegosztásnak. New York városában közterületeken USB pendrive-okat épít falakba, épületekbe járdaszegélyekbe. A rendszert névtelen, offline, nyilvános helyen üzemelő peer-to-peer fájlmegosztó hálózatként jellemzi a kitalálója.Tooni | 2010.11.10. 22:10:59Akkor az már egy bebetonozott állás :)

Obamarator - hogy még boldogabbá tegyen Obama! ;)
zoli12 | 2010.10.31. 13:34:37Nem értem , hogy mit istenítik ezt a semmit tevőt is ! :-( Bőre színe miatt nyert sajnos.........









