
Így edzenek a kínai katonák.
kolkrabe | 2012.02.01. 15:42:10Kínai rulett..:)
Batman - így kezdődött.
7sleeper | 2012.01.26. 19:32:12akkor az ellenségei száma gyarapodna ;-)
(egyszerúbb ha a haverja - a bruce wayne - megveszi az egész kotongyárat és alfreddel kirugatja a meo-sokat..)
:-D

Ha én elnök lennék… hogyan szedném el tőled az összes pénzedet is, a magánnyugdíjad után? Hát így!!!
tjunior | 2015.10.11. 11:33:43Nyilván a menekültválság is elég nagy probléma, de inkább erről a 3000 milliárdról kellene folynia a közbeszédnek, nem az előbbiről. Eltapsoltak 3000 milliárd forintot, minden látszat nélkül, kinyírták az egyetlen igazi reformot amit 25 év alatt képes volt a magyar politikai "elit" kiizzadni magából és helyette kaptunk egy fenntarthatatlan nyugdíjrendszert.

Orosz kutatók szerint a globális felmelegedés már visszafordíthatatlan.
A fő ok, hogy a sarkidéki örökké fagyott talaj felolvadásával a perfrostban évmilliók alatt felhalmozódott metán - ami a szén-dioxidnál 23-30-szor nagyobb üvegházhatású gáz - elkezd felszabadulni és egy pozitív visszacsatolási folyamtot indít el, amit nem lehet leállítani. Mivel a felmelegedés mértéke a légköri szén-dioxid szinthez képest késésben van, így ha most leállítanánk az üvegházgáz kibocsátást, a bolygó akkor is évtizedekig erősen melegedne tovább, így lényegében biztosan elérjük az öngerjesztő permafroszt olvadást.
Angol cikklilaflexninja | 2015.05.04. 11:24:27Nem sokáig!

Így készül a koreai pattogatott kukorica :)
rullet2002 | 2012.05.31. 09:21:41igen így van te belűről nem pattog csak felmelegít forróan nincs levegő! amikor kap levegőt akkor kipattog a kukorica!

Így töltik fel a tartályt. ;)
Goppo | 2011.12.31. 20:00:43Vízhajtók vagy tűzoltók???

Lehet régebben egy hóember csúnyán megrépázta... valahogy így. o_O
Purple | 2011.12.29. 11:30:06http://balloonlady.biz/images/balloon_snowman.jpg :DD
egyébként teljesen egyetértek. érteni nem értem őket, viszont pont ezért meg sem vetem, amit írtál. én is félek/undorodok pár hülyeségtől, igaz nem ilyen hisztérikus módon. :D
Mr. Magoo egy 9 éves vak cica, múltjában történt traumatikus események következtében, körbe-körbe forog, így készítve el "paw-print" alkotásait.Zsike87 | 2011.12.29. 02:47:05Uhh..hát én ezt nagy nehezen a feléig végi tudtam nézni, mert szerintem ez nem más, mint állatkínzás.Szegényt miért nem altatták már el??Semmi értelme az egésznek, csak körbe körbe forog, ha meg nem, a feje akkor is körbe körbe jár.
Szerintem nem aranyos, hanem undorító, amit vele művelnek, nem hiszem, hogy ezt annyira élvezné :(

Hamvai is így táncol a dáptepre... ;)
Tapilogali | 2011.12.18. 21:50:44A robotkurva.

Tényleg 30 éves, Vietnámot megjárt helikopterekre kell most pénzt költenünk így válság idején???
Ti mit kezdenétek ezekkel az "ingyen helikopterekkel"? Én egy paintball pályán tudnám őket elképzelni, mint díszlet.Revanor | 2011.12.17. 22:16:22Ez a hír is van már féléves.
Amit senki nem vesz észre, az az, amit az egyik kolléga is mondott az orosz hozzáállásról meg a a fejlesztési lehetőségekről. Ezeket a helikoptereket ingyen kapjuk, így "csak" a fönntartásért kell fizetni, alázatosan jelentem, hogy a jelenlegi helikoptereink fönntartása ugyanúgy egy csomó pénzbe kerül, a csúcstechnológiás helikopterekért meg többet kéne fizetni darabonként mint Magyarország kétévi költségvetése, azok fönntartási költségeiről meg már nem is beszélve... Szóval kár puffogni, most van ez a lehetőség.
A hueyk egyébként szállító helikopterek, nem harci helikopterek, és ez a szállítókapacitás majd jól fog jönni a következő árvíznél vagy vörös iszapnál vagy akárminél. ---> Ergo még ha kitörne a világbéke és a testvéri szeretet, akkor is kellene rendelkezni ilyenekkel, mert a természeti katasztrófák leszarják a politikát.









