
Egy kis olvasnivaló az egészségtudatosságról: Dr. Joel D. Wallach előadása
Dr. Wallach egy igen népszerű orvos Amerikában, akit 1991-ben Nobel-díjra jelöltek.
"Nagy örömömre szolgál, hogy találkozhattam Önökkel. Én egy farmon nőttem fel, St. Louis nyugati részén. Az 50-es években elkezdtünk marhákat tenyészteni. Ha ismerik a marhatenyésztést, bizonyára tudják, hogy a profithoz vezető egyetlen út önállóan megtermelni a kukoricát, a szójababot és a szénát. A malomban megőrölték ezeket, és rengeteg vitamint és ásványt adtak hozzájuk, így készült a marhatáp. Hat hónap múlva a marhákat piacra lehetett vinni. Gondosan szelektáltuk őket, a legjobb egyedeket magunknak hagytuk. Az az érdekes, hogy miután ennyire gondosan, saját kezűleg készítettük a marhatápot, képzeljék el, sosem szedtünk semmilyen ásványt és vitamint. Pedig fiatalok voltunk, és legalább 100 évig akartunk élni fájdalom és betegség nélkül."norbertvincze | 2012.04.08. 18:44:24http://tudatbazis.hu/a-halott-orvosok-nem-hazudnak-dr-joel-d-wallach-eloadasa
Így kapnak a fák trippert...
he | 2012.03.29. 19:45:58ez az igazi greenpeace

Metán-hidrát: a bolygó legnagyobb érintetlen fosszilis energiakészlete
A metán-hidrát víz és metán keverékéből képződő jéghez hasonló anyag, ami megfelelő nyomás és hőmérsékletviszonyok mellett stabil marad, így az évmilliók folyamán a tenger alján bomló élőlényekből egy magas koncentrációjú és óriási mennyiségű energiaforrássá vált.
Mivel a belőle kinyerhető metánt gyakorlatilag mindenre (autómeghajtás, fűtés, áramtermelés) lehet használni, ezért több országban is intenzív fejlesztési projektek folynak a kitermelési technológiák fejlesztésére. Japán már az évtzed végén megkezdi termelését és gyorsan energiafüggetlenné válhat segítségével, amit több másik ország is követni fog.Jozeph | 2012.03.19. 22:21:58Csak mellékesen árulom el, hogy aki követi a Jéglovagok második évadját, az tisztában lehet a kérdés aktualitásával...
És azt az évadot 2008-ban forgatták...
De többet nem árulok el, mert én ebből fogok meggazdagodni...

Így kell mulatni 23 évesen. ;)
Alex Hope (valami nonamevalutaseftelő kis köcsögbankár) minden idők talán legvastagabb italszámláját hozta össze a liverpooli PlayGround Nightclubban: 204 ezer angol fontot, azaz valamivel több mint 72 millió forintot fizetett a görbe éjszakáért. A szervizdíj önmagában 6,5 millió Ft volt, ehhez képest a pussy tétel (ez vajon mit takarhat? ;)) volt a legolcsóbb.bungle | 2012.05.23. 21:32:01Legalább gyakorol a nép egy kis matekot olvasás közben, a többség már amúgyis csak a telefonjával vagy számítógéppel tud összeadni. ;)

4... 3... 2... 1... Igyi szóda!
brier | 2012.03.08. 13:43:35biztos nem kért jegyet XD

A kis dagadék oposszum besurrant a helyi pékségbe és úgy telezabálta magát, hogy mozdulni sem tudott. Így találtak rá. :)
norbertvincze | 2012.03.07. 23:41:04sztem ez nem oposszum

Így bukott meg az adósságkoncert.
Hogyan kell tömegjelenetet fotózni 48 emberrel? Így.
Te fizetnél az államadósságunk csökkentése érdekében?Turmix | 2012.02.25. 14:21:19Valóban szimbolikus értelme volt.
Ha csak azt a több, mint háromszáz léhűtőt nézem, akik most a parlamentben ülnek, már több embernek illett volna jelen lenni. Meg még elmehettek volna páran azok közül, akik az adósságot felvették, akik elköltötték, akik tehetnek mindarról, hogy így áll az államadósság. 20 év alatt voltak páran.
Elvitték volna a gyereket, az asszonyt, a havert, meg a papát és a mamát: máris teltházas a koncert, sőt be se férnek.
De neeeem!!
Az az alapkoncepció, hogy ők kitalálják, megszervezik (sza.rul), mi meg fizessünk, és "élvezzük".
Mind mindig!

Betonkerítést szaggatott a (magyar?) tanuló sofőr
Sokan mennek szomorkodva haza, mikor nem sikerült a rutinvizsga. Eldőlt egy bója, ráhajtott a padkára, lefulladt az emelkedőn. Nos, nekik szánjuk ezt a mai videót, bizonyítandó mindig van rosszabb. Amíg nem hajtottatok ki nagy gázzal a pályáról egy betonfalon keresztül, miközben az oktató négykézláb igyekszik a kocsi után, nos addig nem volt rossz napotok!brier | 2012.02.21. 11:15:04azt nem értem hogy sikerült oktató nélkül elindulni

MacGyver így baszna be egy ezresből!
Kell: palack, pumpa, nyomás. Dugó eltávolít, ital elpárolog. Belsőleg alkalmazandó ;)Tooni | 2012.04.21. 09:49:21Nem csapódik le a csőben a pára? Úgy értem, jobb volna echte direkte a palackból beszívni, és így töményebb is, nem keveredik a kiszívott helyét átvevő levegővel.

47 muszlim ül a vádlottak padján, amiért 13-14 év körüli angol kislányokat raboltak el és erőszakoltak meg, majd megosztották őket egymás közt. Bedrogozták őket, hogy ne legyen velük gond, majd miután megunták őket, kinyomták a szemüket és megölték a kislányokat.
Nem merik más helyeken megjelentetni a hírt, csak ennél a jobboldali pártnál látni, mert szerintem félnek mi lesz, ha ezt sokan megtudják. Rendőrök vigyázzák az amúgy is szinte titokban folyó tárgyalást, mert már így is sokan meg akarják ölni a vádlottakat.
Ha valaki más helyen rátalál a cikkre, akkor jelezze!sahinel | 2012.02.14. 14:46:28ja nem a legjobb forrás, és nem is igazán a kedvenceim, de máshol nem találtam forrást, és mikor megtudtam mi folyik a bíróságon, utánna akartam olvasni. Ez volt az egyetlen hely szinte ahol megemlítik az esetet.
A fura az volt hogy nem innen értesültem, hanem a rendőröktől a bíróságot védőktől. Ezért gondoltam utánnanézek a dolognak kíváncsiságból. Engem azért dühít, mert minek eltitkolni? ezzel többet fognak ártani mert mindenki azt hiszi hogy őket jobban védi a törvény, egyre többen fognak közeledni a szélsőséges gondolatokhoz. Pont hogy ezzel tesznek a legtöbb kárt. Ha csak szétnéztek a liverpooli hírekben akkor a legtöbb fiatalok álltal elkövetett gyilkosságban pakikat, arabokat lőttek le. Tiltod, tehát valami nagyobb gáz van a háttérben, stb és egyre jobban elhiszik hogy a szélsőséges pártok állandóan igazat mondanak. Veszélyes játék ez szerintem.









