
Grup Tekkan - Wo bist du, Mein Sonnenlicht
Velem van a baj vagy ők tényleg tudnak énekelni meg reppelni vagy miez?Schabee | 2008.12.12. 14:04:51nem sokáig bírtam ezt a vackot, napi bünti?
Best National Geographic Photos of 2008
(szerintem ezek többsége már elég régi, de attól még persze jók... bungle)bungle | 2008.12.07. 23:39:29Viszont ha "csak" horgásznál onnan, akkor megúsznád az elmegyóggyal. ;)

Tarzanrubberband
bandee1219 | 2008.12.06. 16:07:07Ezek mit szedhetnek? Oo

Prostik. Fizetnétek értük? ;)
I. C. Wiener | 2010.07.04. 22:56:47:D
+1

A visszadobott főcímdal-verzió. Vajon miért? :)
mors | 2008.12.01. 22:14:20jaja, tömör 80as olasz diszkó feeling. a klipp az viszont tényleg gáz XD

Tombolj Tomboy klipjére... (fú de gyenge poén volt). Büntizene.
Kro | 2008.12.07. 21:57:52Azért az sem semmi, hogy ezeket "véletlenül megtalálja" valaki.. :D

Toby & Sheila: Love Story
(Pajti007 és aki nem érti a végét: a videó az Argentín Arnet céggel kapcsolatos, itt van jobb minősében ill. egy másik beteg videójuk. Bár még így se nagyon vágom, hogy jött össze a videó, hátha valaki majd megmagyarázza. :) - bungle)ReAm1 | 2008.11.30. 00:09:20:D:D Hát ez hatalmas, iszonyat oltás .

A mai bünti: iráni szexbomba. :D
Tóth József | 2008.11.26. 15:21:27Nojzi! Te arra gondolsz, hogy Én arra gondoltam, hogy téged...? :DDD
Fogadjátok szeretettel a Кувалда nevű orosz metal bandától a Бетономешал 082 c. büntit, magyarul: a Kalapács-tól a Betonkeverőt!!! Ezek komolyan gondolják a harisnyát a fejükön! :)eol | 2009.04.29. 10:21:11Hát... én nem vagyok zenész, de ez még nekem is nem hangoltnak hangzott :) Vagy csak simán nem sikerült elkapják az akkordokat?

Idősebbek is elkezdhetik (?) ;)
Bero | 2008.11.18. 22:21:50Kemény









