Janken, a verhetetlen kő-papír-olló robot - kamerája révén 1 milliszekundum alatt felismeri ellenfele választását, így az emberi szem számára észrevehetetlen módon, de valamivel a másik választása után dönt. Az eszköz olyan, gyors, hogy az sem működik, ha a játékos félúton meggondolja magát, mert a robot még időben észreveszi a turpisságot, és másik állapotot választ.DemJan | 2012.06.28. 15:06:42Tehát csal. Szenzációs..
Szörnyű! Így tartják az ebédnek szánt kutyákat
Kegyetlenség vagy hagyomány? Egy állatvédőkből álló csoport meglátogatott egy kínai húspiacot, ahol megörökítették, mennyire kegyetlen módon bánnak az ebédnek szánt kutyákkal és macskákkal.bungle | 2012.11.09. 10:24:00www.dailymail.co.uk/news/article-2226542/Truck-crammed-FIVE-HUNDRED-cats-stopped-en-route-restaurants-China.html

Romániában így lopnak a cigányok a teherautóból. Rendőrségi helikopterből videózva.
7sleeper | 2012.06.13. 14:38:12elterelés..
nemsokára felkerül a netre az a videó is
amikor a cigány, jetpackkel a hátán
éppen leszívja a repbenzint a nagy"román" feltaláló Asbóth Oszkár aktuálisan oláhlakta találmányából
miközben ezt filmezték..

Így kell csajozni a Chatroulette-en...
7sleeper | 2012.06.07. 22:11:30a száját kell. kezed van neked is. :-DDD

Tehát így kezdődik a zombi apokalipszis...
Magyar cikk a Sötét Jövőnbungle | 2012.06.29. 13:15:43Kutyát tépett szét a texasi zombi
http://index.hu/kulfold/2012/06/29/kutyat_tepett_szet_a_texasi_zombi/

Tigris nem így csinálja...
AVIREX | 2012.05.31. 09:39:02..nekem is :D

Miért? Mert. ;) Cyriak-nak így már az arcát is „megcsodálhatjuk”. :D
bungle | 2012.09.18. 00:53:25Valami rossz anyagot kaphatott! ;)

Így mulat egy szibériai!
brier | 2012.05.02. 07:46:32nem semmik :))))
még egyik másik maszk jol is nézett ki :D

Mosolygó gyilkosok - Magyarország, én így szeretlek? :(
hawkeye | 2012.05.05. 12:57:48
Mi értettük így is. ők meg nem számítanak, három egymást követő szónál úgyse fér több a fejükbe: - Mivan, mivan, mivan???

Így csajoznak a tini nindzsa teknőcök...
brier | 2012.05.02. 08:02:21ez jó volt csak fájt :)









