
Fekete péntek 1983-ban és most
bungle | 2014.11.28. 08:51:33www.ize.hu/comments.php?post_id=26115
Hogyan fejleszd az önuralmad?
„A kísértésnek rengeteg formája van. Sokszor nagyon erős, nagyon állatias, olyannyira, hogy lehetetlennek tűnik az ellenállás. Sokat enni, sokat inni, sok pénzt költeni, vagy engedni a szívünk, fejünk feletti uralmának. Az emberiség egyik leghasznosabb képessége, hogy képesek vagyunk azonosulni magasabb rendű kognitív funkciókkal, mint például az önuralmunkkal, annak érdekében, hogy ellenálljunk ezeknek a kísértéseknek, amely nélkül a fejlett civilizációk nem is létezhetnének.”
Nem egyszerű munka, de azért biztos sokan vállalnák! :)
godzsy | 2014.10.20. 23:40:57Most már tudom, hogy Lucas róluk mintázta az Ewokot. :)

Ezek a vandál ausztrál állatok mindig kengurura isszák magukat! ;)
lilaflexninja | 2014.10.08. 07:06:28bakk, most akartam rákeresni, hogy kenguru, hogy beküldjem
Hihi, jó a poszt szöveg!
A klasszikus székely mondás szerint, a medve nem játék. A videó egyértelmű bizonyítéka annak, hogy a tigris sem. (Emberünk a mutatvány közben életét vesztette).FatSnakeFoot | 2014.09.30. 13:40:37:D

A mongúznak elfelejtettek szólni, hogy nem ő az állatok királya... ;)
sergi | 2014.09.09. 13:00:59Na jól van,most fejezd be :)
Amerikában egy kisebb majom csapat támadt rá egy fiatal párra, minden ok nélkül. A hírek szerint befogták és visszaviszik őket az állatkertbe.
Létrejött egy Kínai-tanulmány, melyben bizonyítást nyert, hogy a rákbetegség egyik jelentős kockázati tényezője a nagymennyiségű állati eredetű fehérje bevitele.bungle | 2014.09.06. 21:40:10Ez a kép hatalmas! :D

Vaddisznóra lövöldözés, nem túl humánus módszerrel
SilAsh | 2014.08.27. 11:43:23Teljesen egyetértek a módszerrel, sőt: Atomot nekik! ATOMOT! :D
http://youtu.be/LPmqlw9ndFw

Veszélyes lehet a nyersétel-diéta
Rengetegen azt vallják, hogy az ételek akkor a legegészségesebbek, ha nem főzzük meg őket, hiszen a sütő megöli őket. Ráadásul sokan az állati eredetű fehérjék bevitelét is elutasítják. Tényleg elfogynak az enzimeink? Jót tesz, ha csak gyümölcsön és zöldségen élünk? Mennyi energia van egy döglött tehénben?hawkeye | 2014.08.24. 07:56:54
1. A társadalom egyre feszítőbb problémája a húsparadoxon. (Akit érdekel, nézzen utána, mi az!) Több embert ismerek, akik emiatt lettek vegák.
2. Anno Kiss Kálmán tanító úr szokta volt mondani: - Nem vagyok én állat, hogy füvet egyek, meg vizet igyak! :)
3. Manapság túl sokan próbálnak pénzt, sok pénzt keresni étkezést megreformáló szélhámosságokkal. Van aki a végsőkig elmegy, pl. a "fényevők"....









