
Csipeszes zsebtolvaj.
godzsy | 2011.08.03. 20:50:06észre vette a pali, hogy vmi nem stimmel, de így is rábaszott. :D
Nincs is jobb egy csésze reggeli... fürdésnél! ;)
Szancso | 2011.07.26. 18:36:44Beporelló.:)

Kicsi a bors...
7sleeper | 2011.07.21. 22:27:45karatekutya a faszom
;-)

Én is ilyen nyugodtsággal akarok "tojni" a világra :)

Hogyan deaktiváljuk a macsekot, illetve hogyan aktiváljuk a blökit. (Az utóbbin van még mit csiszolni.)
Shady17 | 2011.07.12. 23:39:37Bilincs!

Nem megmondtam? Kés, villa, olló, kalasnyikov nem majmóci kezébe való!
Findzs | 2011.07.12. 15:01:08ez egy filmnek a kedvcsináló videói közül került ki: A majmok bolygója: Lázadás
aug. 5 -től lesz a mozikban
de ezt már a 5. hsz -ben is leírták
http://www.youtube.com/user/apeswillrise#p/a/u/2/cVQRoF0W84o
teljesen felesleges azon kattogni milyen az ak hangja, meg, hogy fake vagy nem fake

Na ki merné utána csinálni? ;)
adam10603 | 2011.07.03. 22:32:42Csak kár hogy nem igazi :) szerintem egy animáció az egész.
láttátok azt a nissan terepjáró reklámot ahol a festéklabdák elől menekülnek az autók? Na az is 100% élethű. Ez is épp olyan :)
Ezt senki nem megné bevállalni

A mai cukizé. :D
loloppo | 2011.06.28. 18:18:24Termeszetes?
Ja, a zold az kivi, a piros az almahej, a sarga az csak siman sarga alapbol...stb

Szerintem csak "behívta" egy sörre... ;)
Nas | 2011.06.25. 15:40:45Most, hogy rákerestem, kúpcsigákról volt kukulkannak postja itt is:
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=12561

A legújabb táncoló kutyus, a stílus ezúttal flamenco. :)
Nope | 2011.06.21. 02:20:57Ez haláli! :D









