
Magyarok jártak a Marson! - Oláh András érdekes cikke.
"Az ember az űrben járt, az űrből érkezett a földre és magyarul beszélt.
Az ember UFO-nauta volt. Űrhajói nagy valószínűséggel a
Kheops piramisban vannak.
A MAGYAR (SUMER) nyelv volt az ősnyelv, amely a MU és ATLANTISZ ősi nyelve is volt, mely BABEL-ben összezavarodott és 70 alapnyelv alakult ki."
(Ezt nem inkább a Cikizzé-be akartad küldeni? :) - bungle)szaki77 | 2009.02.05. 15:12:34Így jár az aki túl sok csillagkaput néz szinkronizálva. :D
Amikor már az énekesnek is kiül az arcára a szenvedés a saját hangjától!
noldika | 2009.01.07. 23:44:08akkora orlyuka van hogy 4 doboz cigi is beleferne,talan meg el is tudna szivni :D

Dave: Szeress tovább
bandee1219 | 2009.01.12. 15:19:21A BPTV-ben megfér.

Mivel már régen volt bünti, ezért: Mariah Carey - Touch My Body.
Powaflips | 2009.01.07. 20:46:15BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZDMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEG xDxDxDxD

Rég volt bünti - ezt leadták egy gyerektévében. Szegény gyerekek! :D
"These puppets scare the living hell out of my 3 year old son."Tybbah | 2008.12.29. 11:49:23heeh nekem teccet :P

Török(Macc ezt benézte, én meg meg se néztem a linket :D bungle) Pulyka gasztronómiai izé, vegyes tálalásban. :)Nillababy | 2008.12.23. 15:18:22hmm...
érdekes...
nem is tudom, mi jutott a 2. képről az eszembe...
kb. mint amikor az ovisok összegyúrják a maradék gyurmát és lelocsolják vízzel -.-

Újabb bűnügyi nyilvántartásba készülő fényképek.
bungle | 2013.07.01. 23:28:01www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/44230_?categoryId=13&position=&large=1

Nálam ez valahogy kiverte a biztosítékot. Vélemény?
latisz | 2009.02.15. 17:53:43BÁr radikális állatvédős videót láttam már, de a postkép alapján szerintem a gazdi lusta volt bőrszíjat rakni a kutya nyakába ehelyett úgy gondolta megteszi a nylon madzag is. Láttam már kutyán ilyen sérülést amit ez az eszköz okozott. kegyetlen és bunkó dolognak tartom. Erre jó lenne a középkori törvény miszerint azt kapod amit csináltál: loptál- 1 kéz le, madzaggal kötötted ki - téged is kikötünk vele, elfutottál legközelebb 1 lábbal nehezebben futsz. az összes többi petig halál büntetés. tudom kicsit radikális de működne.

Ez már annyira fantasztikus, hogy fáj. :D
Digo | 2008.12.18. 10:38:00Ennél jobb paródiát nyugaton sem tudtak volna csinálni :D. Very nice

Emszi mádöfákin Kolombóu - a legnagyobb díszhomlokú rablóu.
És ne legyetek előítéletesek azért, mert ő familiárisan hiperpigmentált! Ő csak szeretne egy kis hírnevet szerezni.RauG | 2008.12.16. 12:50:50hatással van rá biztos a mostani igényes hip-hop nem ecsetelném itt az előadókat... de itt már irt egyet avirex... hát ez a gyerek ááá ilyet utcára nem engednék akkora paraszt hogy arra már külön szó kéne :D nagyon K.O. ez a gyerek de mind1 az a lényeg h KYRAJ!









