
Egy igazi adok-kapok... ;)
Nusihusi | 2011.03.20. 23:50:06Mekkorát kapott már szerencsétlen:D
700 éves múmiát találtak Kínában.

Szélturbina "szemétből" Malawiban.
Videó interjú a fiúval a ted.com-on (magyar feliratos).thisisreal | 2011.03.16. 17:08:10Jól felkapták a srácot, csak mert összetákolt magának egy ilyen hulladékot. ;)

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :D
Mitsurugi | 2011.06.05. 20:22:36Nekem nagyon bejön a hangja. Függetlenül attól, hogy fiúként született, most pedig "tranzisztor" :D
Facebook oldala: http://www.facebook.com/bellnuntita
Honlapja: http://www.nuntitabell.com/

Facebook LIKE nyereményjáték!
Jelöld meg az Izé Nyereményjáték profilt ismerősnek, lájkold a hivatalos Izé facebook oldalt (akár bal oldalon), majd használd a postok alatt található Tetszik gombot.
A legtöbbet lájkolók között összesen 35 nyereményt (pontos részletekért, hogy mik is ezek, katt ide!) fogunk kisorsolni április 15-én, ameddig a nyereményjáték tart. Bármelyik postot választhatjátok, akár régieket is. Jó lájkolást!eNMi | 2011.03.15. 08:59:55szabad véleménynyilvánítás. (?) Tetszik!

Na ezmiez? Tippeket a kommentbe!
Dieselboy | 2011.03.16. 16:48:50Mi is lett volna ha csak simán egy sisak :D

Kitaláljátok ki van a videón? ;)
brier | 2011.03.09. 10:14:44és tényleg XD
amugy baromi jól néz ki, nagyon élethű, azért látni rajta hogy robot de mégis ... a post kép alapján nem robot :)))

Kattintás előtt tippelj, mi a közös bennük! :)
bungle | 2011.04.18. 17:03:30www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/39915_fejlodes?categoryId=13&position=&large=1

A mai napi tippelős: mi ez a pamacs a fán?
7sleeper | 2011.03.04. 22:08:52ez a mese is de megváltozott..
http://www.youtube.com/watch?v=RobOtMdZp2k
Eddig erről miért nem hallottunk? Mindenki tudja, hogy vízből hidrogént előállitani csak költséges vízbontással lehetséges. Vagy mégsem? Mit gondoltok róla?bungle | 2011.03.17. 20:00:06Jaj, ezt ma én is olvastam, be is akartam ide linkelni, de így még jobb. :D









