
Tegnap volt egy 11 éves kismama. Ma itt egy 70 éves anyuka. Adriana Iliescu első gyermekét, a 3 éves Elizát sétáltatja éppen.

Másik kameraállásból...
Rég volt már címadó pályázat, most itt van egy. Ti mit írnátok alá szövegnek?
Nevezés csütörtök délig, nyeremények a szokásosak (bögre vagy póló vagy sapka).
Frissítés: nagyon jó kommentek érkeztek, igazából többet is választottam volna, de majd lesz még ilyen, nem kell aggódni. :)
A mostani nyertesek (és a nyerő nevezésük):
crassus88 (117), Darthdevil (57), Erunder (93), Gb (30), republic666 (110)
És a különdíjas: Derill (42).
Mennek ki az értesítő levelek...M.Andreas | 2008.06.05. 20:07:34Erre varrj gombot, most megint tudok kommentelni.
Fene se érti eztet... 8/

Volt már itt egy alacsony költségvetésű Csillagok Háborúja videó, úgy gondolom ez lehet a hozzá tartozó űrbéli csatajelenet. :D
halacska | 2008.06.02. 22:15:54nekem nem jött át, pedig nagy SW fan vagyok :)

Rosszak voltatok már megint, szóval tessék vezekelni és végighallgatni (!!!) Batman szívszorító interpretációjában ezt a régi Guns N' Fucking Roses balladát!
"All we need is just a little patience" ;)RokkantTroll | 2008.06.01. 08:36:45"Cristina was found dead at her computer. Or so the legend goes." Ez a hozzászólás nagyon üt.

Voltak már itt a világ legdrágább bicskái, de azért ezek is rendben vannak.
mekszamnojz | 2008.06.01. 00:15:11Nna hamar ilyen, akkor en Janne Martiini bacsi toreire szavazok inkabb. nem giccses, nagyon kivalo minoseg, es elerheto ar.

Tessék! Ti akartátok! Rosszak voltatok tegnap, ezért itt a mai bünti Renikétől! :D
Árnyangyal | 2008.05.31. 21:40:38Bocsánat, rosszul fogalmaztam: számomra jobb számokat (viszont én a keményebb vonalat szeretem (rock))
Nemrég már volt itt valami hasonló, csak akkor Tisza cipellőket ajánlottunk "jóárasítva".
Az akkori nagy sikerre való tekintettel cseppet továbfejlesztettük az ötletet és ennek lett az eredménye a brands.hu vásárlói klub, ahol folyamatosan változó nemzetközileg is ismert termékekből ajánlunk nektek sokat jó áron.
Jelenleg az Eastpak hátizsákjaiból és egyéb táskáiból vásárolhattok 30-70% közötti kedvezménnyel.
A regisztráció meghívóhoz kötött, de ez ne rettentsen el senkit, regisztráljatok és rövidesen meg fog érkezni a meghívó.
Mai ismeretterjesztő rovatunk - és egyben a mai macskás poszt :) - főszereplője a vörös macskamedve, vagy kis panda, esetleg vörös panda. Akik Firefox -ot használnak, azoknak már régóta ismerős lehet, egyébként a Budapesti Állatkertben 1990 decembere óta látható ez a különleges állatfaj, s azóta arra is volt példa, hogy e ritka állatok szaporodtak Budapesten. A Szegedi Vadasparkban is megtalálható. Imádnak fára mászni (mint a macskák) és nyalakodni is szeretnek (mint a macskák). :)
csirek | 2008.05.24. 07:41:31de szerencsére még van...

Tudom már voltak ilyen könnyen leolvasható (vagyis idióta japán :)) órák itt a Tokyoflash-től...
Ez egy újabb, Infection névre hallgat.
Egy kis érdekesség: A Mojszejev-féle előadásmód a breakdance gyökere? :DD
(Valójában egyre inkább bizonyossá válik, hogy a világban orosznak ismert bravúros stílusú tánc nem más, mint a magyar hajdútánc).
"A források hangsúlyozzák a tánc szilaj, dobogós jellegét (toborzók), kiemelik szinte AKROBATIKUS UGRÓ ÉS GUGGOLÓ, FÖLDHÖZ LAPULÓ FIGURÁIT, s a táncot kísérő karjátékról, valamint ritmikus kiáltásokról is tesznek említést."
Kieg.: A leírások szerint kora egyik legjobb hajdútáncosa Balassi Bálint volt.loloppo | 2008.05.23. 19:39:10Oké, meg van bocsájtva :)
Kreatívság meg korretság meg minden. Szerintem nagyon el van találva a videó.
Nincs témázás részemről, úgyhogy nincs tevékenység befejezése. Meg amúgy is lopott cucc :)
Ajánlom magamat :D










http://hir3.hu/index.php?hir=magazin&hirid=59949&kat=3