
Russian Meteorite: The Movie
Ugye hogy mennyivel izgalmasabb így? ;)
Párizs sötét oldala
Vannak kerületek, ahova hétköznapi járőrautóval már a rendőrök sem mennek be. Franciaországban évente 40.000 autót gyújtanak fel: csapdának szánják, így csalogatják ki a rendőröket, majd rájuk támadnak. Évente kb. 200.000 illegális bevándorló érkezik, akik nem tudnak, de nem is akarnak beilleszkedni, a bűncselekmények 2/3-át ők követik el.komcsi | 2013.02.26. 22:03:29Nekik meg maradnának a kemény börtönök (amikbe semmi luxus nem kéne, hanem komoly, megerőltető munka, amiből nem csak a maguk eltartását fedeznék, hanem még hasznot is a társadalom számára, amin addig élősködtek). De hát emberi jogok ugye, meg a többi modern hülyeség...

Így készítik fel a nőstény főemlősök kicsinyeiket az életre...
ismeretlen | 2013.02.25. 11:33:40Éljen a fekete büszkeség!
Az a baj, hogy még csak nem is a gettókban, de a csoróbb környékeken is annyira butaságban nőnek fel, az amúgy aranyosnak induló fekete gyerekek, hogy semmi jó nem lesz belőlük. Egész nap kint az utcán lófrálnak, szülő nem figyel rájuk, vagy ha igen az is ilyen, mint ezeknek az anyja. Nőnek mint a dudva, anyjuk-apjuk drogos/kurva, vagy jobb esetben segélyből él, persze a határtalan sértődöttség, hogy ők feketék, meg hátrányosak, plusz a büszkeség, hogy mindenki másnál különbek, és lenéznek mindenkit, az tudatosul bennük. Végtelenül sík hülyék, tizenévesen szülnek, de még ő is gyerek, a kölyköket vagy 4-5 éves korukig babakocsikban tolják, a lábuk meztelen a 20 fokos légkondiban, mert nem jön rá, hogy esetleg fázik a gyerek. Na szóval komolyan egy fűcsomónak több esélye van a normális életre, mint ezeknek a gyerekeknek. Csoda hogy nem ketrecharcot szerveznek nekik. A rendesen dolgozó feketék meg még jobban lenézik őket, mint mi, ahelyett, hogy megpróbálnák őket valamilyen szinten is nevelni, vagy elmagyarázni, hogy szégyent hoznak a fajtájukra (ami nincs, mármint nem egységes).
És a legdurvább az egészben, hogy nálunk ugyanez a szitu, csak nem feketében, hanem kávébarnában.
„Magyarországnak vége lesz, ha így haladunk. A magyarok kimennek külföldre, Cigányország lesz helyette, és egymást fogjuk ölni élelemért.” Az Ózd melletti Farkaslyukon azért is verekednek, hogy ki dolgozhasson ingyen.bungle | 2013.04.29. 13:29:41Ózd: szellemgyár, Jobbik-menet és harmadik világbeli nyomor - hangos képriport
http://hvg.hu/nagyitas/20130426_Ozd__Hangoskepriport

Így kell bekerülni a „médiába”? ;)
A másik videó, amiből a kép is van: Kiszel Tünde nyelve belebotlott Martinba
Chasing Ice
25 fényképezőgép, 3 év, minden órában egy fénykép. Így mutatják meg (egy korábbi poszt a The Cove filmesei) ebben a csodálatos és egyben borzasztó dokumentumfilmben, hogy hogyan tűnnek el a városméretű jégmezők Földünk különböző pontjain.Samu. | 2013.02.11. 16:33:11őőőm. és mi van ha visszafele játsszák le? :D

Legközelebb ők is így járnak!
ddeniss | 2013.02.11. 00:32:34Vagy inkább "Kommentárok kikapcsolása" gomb jobb alsó sarokban hátulról az ötödik!

Nicaraguában így tojózzák a csirkéket ;)
Nusihusi | 2013.02.08. 02:00:14És majd csodálkoznak, ha embergyerek kel ki a tojásból:D
A sajtó munkatársainak is bemutatkozott Krumpligombóc, a hat hetes lajhármaki csütörtök délelőtt. Magyarországon egyedül a Szegedi Vadasparkban találkozhatunk ilyen makival: 15 éve nem is született egy sem, az egészséges utód így hatalmas öröm.Ravennë | 2013.01.31. 18:52:07LOL!
Nem erre számítottam. :D

Így idomítsd a helikopteredet! ;)
szaki77 | 2013.01.23. 15:52:39Ígggen. És most képzeljük el ugyanezt egy felfegyverzett apacs helivel vagy valami harci soopyval. ;D










(köszi Tooni a képeket, majd napközben folyt. köv.)