
Így nem szabad fel- ill. lepakolni!

Így gurul a lepattanó
zed911 | 2015.12.14. 15:28:18Azért kíváncsi lennék, hogy itt hivatalos eljárás után mire büntetik a kerékpárost. Ha te autóval átmész 300,000.-
Itt még a vonat javítást is ráverném a baromra és a kórházi ellátást is fizetősre...

Magyar találmány robbant nagyot az energiapiacon
A három magyar fejlesztő által megalkotott FUTI olyan energiatermelő térburkoló elem, amely három forrásból tud elektromos áramot előállítani: a napsütésből, a talajhő és a levegő hőmérsékletének különbségéből, illetve a lépési energiánkból is.rermo | 2015.12.05. 10:08:33Hogy az adott " terméknek " pontosan mennyi a süllyedése nem tudom , de ha kicsi akkor kicsi áramot fog termelni ha nagy akkor kicsit többet . Ha annyi , hogy észre sem veszed a különbséget egy normál talaj meg ez között akkor a Széll K. téri energiával fel lehet tölteni egy mobiltelefont... naponta ....a beruházás meg lesz 2300000000000 ft .
A többi kérdésre meg már leírták a lényeget ...hatásfok , energiainput stb .
Ha komolyan vesszük a kérdést akkor energia téren két irányba mehet majd a fejlesztés egyik a napenergia közvetlen kinyerésének a hatásfokának a javítása ..... ne ez lenne az igazi áttörés a másik meg az elméletileg létező ( gyakorlatilag még nem ) fúziós technológia földi körülmények közötti megvalósítása .... természetesen szabályzott és használható formában .
Minden más törekvés hosszú távon értelmetlen és felesleges .

Lépcsőszörf
Ravennë | 2015.11.03. 21:10:45Akármennyire genyóság, azért a macsek testtartása, ahogy ül abban a dobozban, meg huppan egyet, eléggé rajzfilmbeillően fest. :D

Élőlánc alkotás hangyáknál (Leptogenys) egy nagyméretű zsákmány (ikerszelvényes) elcipelésekor
(Türelmetlenebbek kezdjék mindjárt 2:05-től.)
Akit esetleg a jelenséget részletesen leíró tudományos (angol) cikk is érdekel, ide kattintson!
A hobbiból milliárdossá válás egy újabb példája
A 23 éves CaptainSparklez Maron azzal keresi a pénzt, hogy egész álló nap a Minecraft nevű játékkal játszik, videókat vesz fel, és felteszi azokat a YouTube-ra. Most vett magának egy 1,2 milliárd forintos lepukkant hollywoodi kecót... ;)
10 éve még röhögtem ezen a Gary Larson képen. Most már nem röhögök.vadonka | 2015.10.13. 14:18:54Pedig hidd el boldogabb lennék tőle...De, hogy sokkal kevésbé stresszes az tuti.

Probléma?!
hawkeye | 2015.10.07. 07:47:02
Nem hülye ez az eb....

Hernyóból lepke
cila | 2015.08.28. 14:24:01"Dzsuang Dszi álma" (Szabó Lörinc), utáni ihletemben:
Mit állmodhat még a lepke, ha égreszállt?
Álmodhat-e féreg, hogy lepkévé lehet?
Álmodik-e a por, hogy levél lesz belőle,
mit megrágván a féreg újra szállni fog?

Lepusztult kóborcicaként kezdte, csodálatos változáson ment át - 4 hónap és egy szerető gazdi segítségével
közlegény | 2015.08.01. 14:53:05Koejjót sem ismerik, többnyire a cut/copy-ig terjed az okosság (avagy van generátor poénnak), akciós szórólapot annál tüzetesebben "olvasnak"

Ingó-bingó Twingo :D
jackherer77 | 2015.06.30. 20:13:45Nem véletlenül van kitéve az ötvenes tábla.










Ilyesmiknek nem szabadna megtörténnie.
Kis gyárban dolgozom. Nálunk a jelszó ez: "Nem hajt a tatár. Megállunk. Gondolkozunk. S csak azután csekeszünk."