
Mindannyian tudjuk milyen érzés, amikor az ünnepi csomagolás egyszerűen nem sikerül... Íme, itt a megoldás: írjunk róla egy dalt! :)
ügikxvsgdnmxk | 2010.12.25. 09:36:18Szerintem tasakon kívül jobb bebaszni, de ezt csak gondolom. Tasakba még nem basztam még be.
Figyelem! A téli vadászat nem várt következményekkel járhat...
Tooni | 2010.12.24. 14:20:04Úgy érted, kedvtelésből kioltani más életet, nem pedig szükségből, mint kézmosáskor annak a millió baktériumnak.

Super Santa Kicker
ityam | 2010.12.24. 22:24:19Kifejezetten szórakoztató volt :D

"Kesha vagyok, 34 éves és imádom a vécépapírt... ENNI."
bungle | 2014.12.22. 22:16:09Napi egy guriga vécépapírt eszik meg az ötgyerekes anya
http://velvet.hu/elet/2014/12/18/napi_egy_guriga_vecepapirt_eszik_meg_az_otgyerekes_anya/

Happy Quadrotor New Year!
tokmagosjack | 2010.12.24. 11:33:06programozva van, mit gondoltok? :D nézzétek meg a többi videót...

Rúdtánc komolyzenére. Szerintem ezzel művészi szintre emelte az egészet.
Tooni | 2010.12.24. 00:33:08És ha más rúdon táncolna, még akkor is! :D

A lejtő alján egy kupacban gyülekeznek a mazsolák... ;)
Csak nehogy arra járjon egy ilyen hókotró. ;)
Három fiatal művész három nap alatt dobta össze a különleges videót, melyhez a Google Docson kívül semmilyen más programot nem használtak.
Errtu | 2010.12.24. 11:07:52"A prezentációt aztán a Google Demo Slam nevű szolgáltatásában rakták össze - a Demo Slam oldalán minden héten két csapat versenyez egymással, hogy bemutassa, mit lehet kihozni a keresőóriás ingyenes szolgáltatásaiból."
Na most, mint minden versenynek, ennek is megvannak a szabályai. Tehát ha a egyéb, külső videószerkesztőt, stb. használtak volna nem igazán nevezhettek volna be vele a versenybe. Nem ismerem pontosan a GDS-t, de a az idézet első feléből az szűrhető le, hogy a kész prezentációból a videót konvertálták csak le ezzel, illetve itt versenyeztették.
Mellesleg az MS PowerPointhoz is van plug-in, ill. program, ami semmi mást nem csinál, csak a kész PPS-ből egy videót konvertál. Ettől függetlenül a prezentáció még a PP-ban készül, és nincs használva más, külső SZERKESZTŐ program.

Mai napi cukizé: vörös panda (pontosabban vörös macskamedve) babák kukáskodnak. ;) Azok a gombszemek!!! :D
CRaPtRaSH | 2010.12.24. 11:25:47és "dzsánkí"-knak? :D

Karácsonyfa(sz) díszek :D
Nusihusi | 2010.12.23. 16:55:03Némelyik elég gicces:P









