
Nincs habzás, gyors, nem csöpög össze-vissza, már csak egy baja van, egyelőre csak műanyag pohárral működik a dolog.
bungle | 2011.01.17. 15:18:55Valaki szomjas volt: www.youtube.com/watch?v=6FbbmgcvYR8
Bailey, a kergebölény kór első áldozata. ;)
spd | 2010.12.30. 10:26:32Találó elnevezés ez a bölény, tényleg elég bő lény... Arra a pillanatra lennék kíváncsi, amikor rájön, hogy ő valójában *erősebb* a kobbojnál...

Karácsonyfák a világ minden részén
Nusihusi | 2010.12.29. 01:30:59Vannak nagyon szépek is:)

Borravaló nélkül is kedves: robotpincérek hódítanak Kínában
adi226 | 2011.01.27. 03:20:53Nem sokára nem lesz szükség a bölcsészekre...

Még csak 1 perce vagy fehér ember, máris dolgozni akarsz? :D
SQS | 2010.12.27. 12:41:13Volt egy hasonló pár éve, csak kombi Fastrával. Az nincs meg valakinek?

A világ legfurcsább eladó házai (természetesen csillagászati áron)
bandee1219 | 2010.12.27. 10:21:46Vannak árak! :O

Rövid videó csattanós véggel: Kis Miki már nagyon izgatott, hogy mikor érkezik a nagybácsi... :D

Róka mama nem tanította meg neki, hogy ne játsszon az étellel? ;)
Loander | 2010.12.27. 12:08:12Szerintem hiába dobálod a rántott csirkét, nem hiszem, hogy felmenne a vércukra :)

Új generációs first person shooter, teljesen realisztikus képvilággal! ;)
bungle | 2011.06.20. 12:02:13A végén még akciófilm rendező lesz. :D
www.youtube.com/watch?v=mzhVAJOHgQo

Cicák a karácsonyfán, cicák a karácsonyfán, cicák a karácsonyfán, lá lá lá lá láááá! ;)
Boldog Karácsonyt!peet78 | 2010.12.25. 09:07:22Büntess még!!!!!









