Botrány az USA haditengerészeténél - Jófej kapitányt (becenevén XO) kirúgták az USA haditengerészetétől a fenti videó miatt. Indok: a videó állítólag sérti a homikat. 50 más okot is lehetne találni, de jellemző, hogy ezzel kell embereket eltávolítani.peet78 | 2011.01.06. 19:25:01nem is kell katonásdit játszanotok, nektek marad a póni lovazás... :)))
Na ez vajon mi lehet? Tippeket a kommentekbe!
bungle | 2011.02.17. 19:33:09Óra?

Gergő küldte e-mailben (hogy miért nem itt, azt nem tudom):
"A figyelmetekbe szeretném ajánlani, mi sülhet ki abból, ha 40 magyar egyetemista minden évben új versenyautót épít, és a fejlesztőcégek támogatóként melléjük szegődnek."
A csapat oldalát itt, Facebook oldalát pedig itt találjátok.Szugyi | 2011.01.08. 21:19:29Igazad van, egyáltalán nem is akartam leminősíteni a munkájukat... :)
Hang Son Doong, Vietnám - az eddig ismert legnagyobb barlang. Saját folyóval és dzsungellel rendelkezik és egy felhőkarcoló is lazán elférne benne.bungle | 2011.01.05. 22:28:29Bár pár kép hiányzik (pl. alsó post kép is).
Rengeteg filmnek készült már folytatása. Sok jobban sikerült, mint az eredeti, de a legtöbb sajnos rosszabb lett. Tovább kattintva nagyobb felbontásban is megnézhetitek a grafikont.GerzSonka | 2011.01.11. 18:01:16Mert te megelégedtél egy agyatlan akciófilmmel, és fogadok, hogy nem láttad a Faun labirintusát. Del Toro engem eddig mindig megvett kilóra, de a Hellboy 2 botrányosan szar volt. Klisés akciómozi, aminek köze nincs az első misztikus, érdekes világához. ZS-kategóriás fos, annak minden egyes százszor elsütött poénjával, egy polcon van a helye Dolph Lundgren, és Lorenzo Lamas filmjeivel. Komolyan: Uwe Boll művei több fantáziát tükröznek, és az öreg legalább nem árul zsákbamacskát! A Hellboy 1 része nagyon állat volt, és ritkán nyomok ki filmet, de a második a felénél már annyira kínzott, hogy muszáj volt.

Eladó egy egri, 300 éves, 120 m2 alapterületű összkomfortos, telefon és internetvonallal is rendelkező barlanglakás 20 millió Ft-ért (bár a cikkben 20M-t írnak, itt 25M).
Karesz52 | 2011.01.06. 15:00:24Nem lehet a mobilnettel kockulni mi? :D

"Jól van, jól van, már veszem is fel a munkaruhám..." ;)
CRaPtRaSH | 2011.01.05. 12:35:24nem hiszem el, milyen tuskó vagy...
azt hittem titokban marad...
:(

Új parkolássegítő rendszer BMW-khez. ;)
Nusihusi | 2011.01.05. 22:33:42Így jár, aki tilosban parkol:P

Akár pénztárcának is elmehetne... ;)
lb7 | 2011.01.05. 10:40:27Először azt hittem, hogy a melle alá fogja betenni a pénzt... az is simán megtartaná

Hogyan lehet könnyen, olcsón lehallgatni a mobiltelefonokat?
sahinel | 2011.01.05. 17:17:48http://www.rdrop.com/~half/Creations/Writings/Rants/Rants-Crypto.html
Azért az USA védelem terén korlátozza ha jól tudom hogy milyen titkosítást használhatsz. A termékek nagyrésze meg kiknek a szabványa szerint jön létre:D









