
"Jaj úgy élvezem én a partot..." :)
.::JunKieEQ::. | 2011.01.14. 20:51:09Bezzeg a fehércápától nem aléltok így el... pedig nekik is szükségük van a szeretetre... olyankor igazán "kezesek"... :P :DDD
Úszó Monaco az óceánon.
Egyelőre még tervezési fázisban van a projekt, de ha elkészül, akkor ez lesz a világ legdrágább jachtja.
Most ez vezet.Maccoyi | 2011.01.14. 12:40:48Ez lesz a "milliárdosok játszótere". ;)

Ninja Game
brier | 2011.01.25. 15:25:36ááááá nem biroooom hülye tüskék :)

Amikor a streaking (van erre valami magyar szó?) nem úgy alakul, ahogy azt elképzelték... ;)
brier | 2011.01.25. 16:23:48auuu:) ezt megszivta nagyon XD

BMW Z4 téglából.
A célközönsége talán a besúgókból kerülhet ki és nem árt hozzá beszerezni egy jó kőművest is. :)
Van másik!brier | 2011.01.25. 16:37:11csini :D ha lenne egy bazi nagy kertem a nem létező villám külterületén , biztos lenne egy ilyen kerti diszem :D

Támadnak a jégcsapok! Mint valami zs-kategóriás film... ;)
Nusihusi | 2011.01.14. 20:33:01Előbb a döglött madarak, most meg ez. Mi jöhet még:P

Vízszobrok ;)

Van az a "meló", ami közben nem nagyon lehet fütyülni, de utána... :)
(Biztos sokat nézte a hófehérkét.)Nas | 2011.01.13. 22:11:24És előtte mit énekelt? A bányászindulót?

A házilagos bobpálya után egy házi készítésű lavinapálya. ;)
Nusihusi | 2011.01.14. 20:36:53Ehhez csak gratulálni tudok:D

Pár lelkes ex-katona megirigyelte Batmant és társait, ezért maszkot húztak, hogy szuperhősként "üldözzék a bűnt" az utcákon.









