Hótoló teherautó szakadt be egy parkolóház felső szintjébe a Georgia állambeli Calhoun városában. A balesetben szerencsére senki sem sérült meg.Kuly | 2011.01.29. 11:45:11A minőségi betony.
Szuperlézer központ épülhet Szegeden.
Itt már biztos fognak tudni popcornt készíteni. ;)Pigi | 2011.01.17. 23:07:48Akkor beüt valami gigszer és szétégetik a Cora-Praktiker-Metro triumvirátust vagy valami nagyobb balhé alkalmából egész Béke telepet:D
Női alakformálás 1945-ből - alapjaiban nem sok minden változott azóta, az emberek többsége manapság is minimális ráfordítással akar tökéletes alakot. :)Livivs | 2011.01.17. 18:24:19Háhá! :) Maunika sport maszírozómasina is volt!

Egy jó ok arra, hogy miért ne aludj el New Yorkban a metrón. ;)

Jegesmedve Vs. Nagy testvér :)
bungle | 2011.01.17. 21:47:49Ez nekem kimaradt, csak a felette levőt láttam. :)

Eközben Oroszországban...
A rend éber őrei nem éppen állnak a helyzet magaslatán. :DNusihusi | 2011.01.17. 19:29:04Ezek az orosz rendőrök...:D

"Kuss, én mindig így fürdök le!" ;D
rameoner | 2011.01.17. 13:59:43a facebook mobile lecsapott :D

A felfestés és tábla az meg dísznek van, mi? :)
Tooni | 2011.01.25. 15:23:19http://1.bp.blogspot.com/_Ei2y3_a96ps/TI6WTsNa5vI/AAAAAAAACsc/gW4UEL_VIl4/s1600/gory_headshot.jpg

"Földönkívüli üzenet vagy átverés? 30 éve nincs magyarázat a világ legfurcsább könyvére."
Szerintem így kell hülyére venni a népet és jól meggazdagodni. :DRevanor | 2011.01.17. 03:20:19Pont 2009-ben mondta a szerző, hogy az írásnak csak annyi a lényege hogy olyan hatást váltson ki az emberekből mint amikor a kisgyerekek néznek rá a normális írásra. Nem értik de valahol úgy érzik hogy van értelme.

Zenhallgatási szokások nemi orientáció és életkor szerint
Több kép is van, pl. előadók, műfaj, tartalom szerint csoportosítva.Rosta | 2011.01.17. 15:27:38Ez egy általános lista.... lista a leggyakrabban hallgatott stílusok és előadókról kor és nem tekintetében.
Persze, hogy nem fog megtalálni, rajta az underground együtteseket, mert lehet, hogy te meg az ismerőseid azokat hallgatjátok, de nem ti vagytok mindenki, hanem mint kiderült egy kis réteg és többségben inkább ájron méjdent, meg rhcp-t meg gorillazt meg dzsásztin bíbort hallgatnak a népek.... a tv által nyomatott zenét... nem mondom, hogy szar, de én egyiket se hallgatom spec... és nekem sincs fent olyan zene itt a listán amit hallgatok.
Ettől nem szar ez a lista, hanem csak bemutatja a nagyátlagot... és ez a lista is csak speciel a Last FM-ről szól.









