
Rühesi Alajos blokkja, ahun megmongya mindenrű a tutit!
Skullman | 2011.01.19. 21:30:39Nagyon gázos... Sértő a nyugdíjas alkesz bácsikra nézve.
Évekig férfiként dugott az angol nő. Rögzíthető műpénisszel és kötésekkel a mellkasán próbálta megtéveszteni "áldozatait". Az egyik esetben ez olyan jól sikerült, hogy nyolc éve együtt voltak barátnőjével, mire lebukott.brier | 2011.01.25. 15:13:23hülye beteg állat vááá

Biolumineszcencia Ausztráliában
Purple | 2011.01.19. 12:45:43dzsízösz, dejó :O
megint csak egy TR példa http://www.youtube.com/watch?v=QGCjqcnrnvo

A klónok már köztünk járnak.
Egy régebbi poszt, "hasonló" témában. ;)brier | 2011.01.25. 15:15:35XD
amugy szandikának már nem ekkora a szája söt most már "pisziológus" kezeli me bekattant XD

Michael Bosanko fénygraffitijei
brier | 2011.01.25. 15:11:17cépek nagyon én is szeretnék ilyeneket :DDDD milyen tuti lenne már nem? ha mindenki ilyeneket csinálna ellenénk vele esténként, jobbak mint a graffitisek

Amelyik oroszlán ugat, az nem harap!? ;)

3D élmény szemüveg nélkül.
(Hát mit mondjak, elég bizarr.)
Orosz rulett késsel és poharakkal...
(Élő adásban egy ilyen sokkal "viccesebb", mint ahogy már volt hasonló mutatvány itt is. bungle)Maccoyi | 2011.01.18. 13:19:54Láttam azt a részt is, bár csak 1x, de nekem az nem tűnt túl meggyőzőnek. :DDD

2,3-2,5 milliárd forint értékű magánház Budapesten. "Csipak Péter óriás rovarok támadásától tart?"
bungle | 2011.10.08. 08:49:50Le kell bontani a Csipak-villát
http://index.hu/belfold/budapest/2011/10/07/le_kell_bontani_a_csipak-villat/

Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a tevepókot, amelynek marása ugyan nem halálos az emberre nézve, de igen fájdalmas emlékeket hagyhat pl. egy óvatlan amerikai katona bármelyik testrészén. ;)
Pár éves cikk: Egy Afganisztánban szolgált brit katona hazatérésekor magával hozott egy óriáspókot is, amely halálra marta a kutyáját.
Régi klasszikus (van még, aki nem látta?), többnyire e-mailben terjedő képsorozat egy állítólagos tevepók marásának következményeiről (csak erős idegzetűeknek!).dude | 2011.01.18. 09:23:08"Karatepók a faszom..." :D









