
Van, amit nem lehet elég korán kezdeni... ;)
Kuly | 2011.01.28. 17:20:50Hát én meg egy csomó ilyent elhalasztottam. Kár hogy nekem eléggé konzervatív anyám és ilyen esetben lecseszte apámat, ha "hülyeségre" akart rászedni! Pedig ebből sokat tanulhat az ember.
Japánban a McDonalds reklám sem egyszerű. :)
Bár ennél a posztnál már sejthettük. ;)ArpeekA | 2011.01.25. 22:41:48szponndzsibobűűű :D

Német rendőri intézkedés.
Findzs | 2011.02.02. 12:01:15teljesen jogosan jártak el a rendőrök ezt így kell csinálni
nem úgy mint az itteni rendőrök akik meg se állítják azt a kocsit amiben látják hogy cigányok ülnek hiába szemmel láthatóan a kocsinak még a világítása sem működik
inkább megállítanak 10 magyart akinek nem volt bekötve az öve vagy éppen telefonáltak
egyre rosszabb és rosszabb a magyar helyzet, a jobbikot kellett volna megválasztani nem a fideszt ők mertek volna a cigányokhoz nyúlni

Laza délutáni piknik Albániában...
Findzs | 2011.02.02. 11:50:33legalább lőnék egymást halomra

Épületek a világ "minden" tájáról "Blobitecture" stílusban.
brier | 2011.01.24. 15:01:17LOL

Pénzszagú parfümöt fejlesztettek - erre biztos bukni fognak a ribik. ;)
Purple | 2011.01.24. 15:21:26szerintem papír-tinta-bőr(a pénztárcától) szaga van :D amiken csak ezek érezhetők az a jó, nem a mocskos trágyás :D
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...Ravennë | 2013.05.02. 00:29:05Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D
Gondolom minden egyes szavát és mondanivalóját értettem.
http://www.youtube.com/watch?v=QPJyKrYnpqI

Többet erővel, mint ésszel... :D
Izomagy - Kerékbilincs: 1-0brier | 2011.01.24. 15:06:21megnézném amikor ki fizettetik vele a büntit, a kerékbilincs árát, meg az azért okozott bünti árát

A szökőkút besegít. ;)
brier | 2011.01.24. 15:11:25XD én is elhittem addig a pillanatig amig össze nem törték a verdámat és nem irta ki a müszerfal hogy kezd ujra... inkább csak game over :)

Amikor a bátorságot összekeverik a hülyeséggel, na ez az úgynevezett "autószörf".
"Egy cseppet sem veszélytelen" autószörfös jelenet a Hókusz-Fókusz riportjában. :DShifty | 2011.01.23. 18:14:44mi astra kombi hátulján csináltunk régen ilyet, persze az valamivel "biztonságosabb" (lol) volt...de már felnőttünk (na persze) :D









