
"I think this is the beginning of a beautiful friendship." ;)
Ha esetleg ezt kihagytátok pár éve, pótoljátok be! :DNas | 2011.01.28. 23:09:17És melyik része tetszik KEVÉSBÉ? :D Gyk erről szól az egész videó...
Klárika és Gyuri bácsi bakijai
"Hölgyeim és uraim! A mai esti BASZDMEG!" :DTooni | 2011.01.27. 23:07:29Mindent a túlélésért! :D
http://funpic.hu/hu.picview.php?id=41330&c=-1&s=dd&p=1

Rubber - a gyilkos gumiabroncs.
A film főhőse egy telekinetikus képességekkel rendelkező autógumi, amely a kaliforniai pusztaságban öntudatra ébred és egy csomó embernek felrobbantja a fejét. Nagyon kemény film! ;)brier | 2011.01.28. 08:08:34jo volt nagyon :)))

Idén 7 milliárdan leszünk a Földön.
(Tanulságos videó!)Tooni | 2011.02.02. 11:32:53"végül kinyírjuk a gazda testet amin élősködünk" ohh, arra semmi esélyünk. Aludttej. A bacik addig szaporodnak, míg kaja van, aztán sutty. De a tejesüvegnek nem lesz semmi baja.

A világ legboldogabb cetliosztogatója... Én is kérek abból a cuccból, amit szed. :D
Kuly | 2011.02.07. 02:16:36Tyű az anyját!

Skizee
Kuly | 2011.02.07. 02:08:58Ja, hát tanyáni azt nem szabad vele!

Stjepan Hauser - Luka Sulic: Smooth Criminal
(Zene füleimnek, remélem a tiéteknek is. :))Remi Gaillard | 2011.01.27. 09:50:11igazi művészek.. Nagyon jóó!!!

Racer T-10

360 fokos virtuális túra a felhők felett.
(Lenyomva tartott bal egérgombbal tudjátok forgatni a látószöget.)madMate | 2011.01.27. 12:29:49láájk:)

10 dal, amiről talán nem tudtad, hogy feldolgozás
Írjátok a kommentekbe, ha eszetekbe jut hasonló...bungle | 2016.01.10. 12:31:20Status Quo - In The Army Now
www.youtube.com/watch?v=v6qMD1lIWT0
Eredeti:
Bolland - You're In The Army Now
www.youtube.com/watch?v=iOFR6rctErY









