
One Rat Short
- Józsi bácsi, magát miért kedvelik ennyire a nők még hatvan évesen is?
- Azt én nem tudom, fiam - mondta Józsi bácsi, majd szerényen megnyalta a szemöldökét. :)brier | 2011.01.27. 08:49:49volt egy osztálytársam még szakközépben neki is ilyen hosszu volt a nyelve :D ö ugy beszélt mintha pösze lenne és láthato is volt hogy bazira nem fér be rendesen a szájába...csak tudnám hogy hogy eszik rendesen. De amikor a lányokat kellett megnevettetni mindig kitalált valami hülyeséget :DDD

Dombról lecsúszás, fele nem más korláttal nehezítve és flikk-flakk szaltó kiugrással kombinálva. :)
brier | 2011.01.27. 08:56:29nagyon korrektül nyomta XD hányszor probálhatta már el? :)

Slyde HD3 karóra
brier | 2011.01.27. 09:03:44van benne valami :)

Folyékony füst a pohárban!?
(Nem kérdezzük meg tőletek azt, hogy hogyan csinálja, mert úgyis biztosan tudja mindenki. ;D)Tooni | 2011.01.27. 18:20:41Az előző hozzászóló bagós emberre értette. Nem tündérre ;) :D

"A cukrosbácsik legújabb módszere..." ;)
Kuly | 2011.01.28. 17:24:10Ezt én is kipróbálom!!!

Robbanás egy orosz bevásárlóközpontban. Állítólag nem merénylet volt. Az orosz hatóságok közlése szerint két halottat találtak és legkevesebb öt ember sérült meg a robbanásban.
Az viszont biztos, hogy domogyedovói repülőtéren terrorcselekmény történt. A hivatalos közlemény szerint ott, 35 ember vesztette életét és még most is több száz sebesültet ápolnak a kórházakban.
Helyszíni beszámolók
Videó a robbanás pillanatárólMaccoyi | 2011.01.26. 14:32:21Én kavartam meg egy kicsit a két sztorit, de már javítottam. Köszi

Spike és az ő (szegény) új kutyája.
Az erre az alkalomra koreografált örömtánc 1:22-től. :Dzeshka | 2011.01.31. 09:23:48aki neki adta annak is el kéne törni a kezét. ilyennek semmilyen élőlény nem való...

Hát ez szívás... ;)
del | 2011.01.25. 21:13:10Magyarán tehát megfulladtak.Kegyes halált támogatók javasolhatnák a "párna az arcba"vagy a "fej a kádba" eljárást is. Leírták előttem többen is, hogy egyszerűen csak nem oxigén,ergo megfulladsz,ha csak azt szívod. Nemesgáz,tehát nem lép reakcióba semmivel,mókából szívhatod,de csak ésszel,mint a fenti kép mutatja..:)

Új őrület Japánban
r2d2 | 2011.01.25. 22:09:10Még bicikli világításnak sem jó, telemegy a szád muslicával










de azért nagyon szépen meg lett csinálva