
Nekem olyan kéne amitől Bordás Attila szagom lehet. :)
Kuly | 2011.02.01. 14:27:37Én azt hittem 24 szagú lesz tőle, aki magára fújja.
Nyolc évvel a World Trade Center tragédiája után nyilvánosságra kerültek a new york-i rendőrség légifotói.

Ez meg mi a f*sz? :D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az Urechis unicinctus-ok, azaz a "kanálférgek", amiket szívesen fogyasztanak nyersen Kínában, Koreában... Nyami! ;)
Másik videó.Nas | 2011.01.30. 22:42:34Jah. Bár néha a magyar neveknél is úgy elmerengek rajta, hogy mi alapján adhatta a leíró épp azt a nevet szerencsétlen fajnak, amit választott. xD (Pl. a terjőke kígyószisz...)

Oroszlán apuka hét kis ördögfiókával... :)
brier | 2011.01.31. 19:26:32jaj de jaj :DDD megsimizném :P ciccus

Alvajáróknak nem épp a legjobb hely a pihenéshez... ;)
Nas | 2011.01.30. 21:16:11Egyébként ha valaki nem csak szórakozásból jár a természetbe, hanem mert mondjuk ez a munkája, és csinál is az ottani ökoszisztémáért valamit, annak jobban feltűnik a "faszacsávóskodó" viselkedés, és jobban is idegesíti mint egy sporttársat... ;) Azon se nagyon lepődj meg, hogy az erdészek utálják a természetvédelmi területen quadozó, cross-motorozó hülyegyerekeket, pedig azok is "csak" végighajtanak az úton...

Sietős faszállító. ;)
NSZ | 2011.01.30. 11:04:35http://www.webkresz.hu/letoltesek/fek.html
Hát ha nem is Makó-Jeruzsálem , de nem kevés .

Erotikus tánc egy argentín televiziós show élő műsorában.
(Nem értem a műsorvezetőt. Őt most sokkolta ez az egész, vagy csak azt bánja, hogy kimaradt belőle? :D)coldnothot | 2011.01.30. 17:09:422:42-kor a műsorvezető azt ordítja a mikrofonba hogy "baszta" - pedig az nem is igaz.

Ez a rövidfilm a tudomány mai állása szerint ismert világot mutatja be. A szatellitek, holdak, bolygók, csillagok és galaxisok megjelenítése a csillagászati mérések, megfigyelések alapján meghatározott, valós elhelyezkedésüket és méretarányukat mutatja.
Az ember csak egy kis porszem egy porszemen a homokviharban...
Azért hihetetlen, meddig "ellátunk". :Drobi0000016 | 2011.06.22. 00:36:15Szerintem ha az időt nem számoljuk dimenziónak, és létezik egy 4. térbeli dimenzió akkor annak mi részei vagyünk. mivel minden alacsonyabb dimenzió is része a felette állónak.de az elég abszurd hogy húzunk 1 merőleges vektort térbeli vektorokra, és ahogy a vonalból kijött a sík úgy megkapjuk a 4. dimenziót.. és még húzgáljuk a vektorokat akkor csak úgy záporoznak a terek, amiket nem tudunk elképzelni, max a 3dimenziós térbeli világunk kicsit komplikáltabb másolataként.Vajon van szükség a 4. dimenzióra? a tér összekapcsolódik az idővel..ez világos, mert van múlás (valószínű hogy egyirányű vektor vissza semmiképp).. de az idő nem eggyenlő a térrel így szerintem ha képesek lennénk létetni a 4.dik dimenzióban ami szerintem kizárt akkor is maximum a térben tudnánk másképpen mozongi, de semmiképpen sem az időben,elgondolásom szerint csak egy 4dimenziós lény lenne képes megjeleníteni minket a 4.dik dimenzióban.. így kár is a vesződésért... valami más módszer kell az időutazásra és a térugrásra..meghallgatnék néhány jó elgondolást.pl időutazás az nagyon egyszerű, bárki képes rá. előre felé csak úgy hogy vársz.. sokat nem lehet de ez is valami.. vissza meg hogy kinézel az évre és tudod hogy amit látsz az tobb millió éves.. de ha fénysebességgel utazol.. akkor még mindig előrefelé mész az időben.. és nem hátra.. mert mire odaérsz addigra pont a jelenben leszel.. gyorsabb utazás lenne érdekes..na írjatok.

Jim Kazanjian képei
tool | 2011.01.29. 12:34:52egyetértünk :)
csak mindig kivonom a kardot a szomi szóra :D kivéve ha a szomáliaiakra mondják.
de sokan becézgetik a szomorúság szót, lassan fogják a darabolást, gyilkosságot, erőszakolást is remélem :D

Orosz hibrid tanulmány - félkabrió prototípus. ;)
Nusihusi | 2011.01.29. 21:22:45Postszöveg tetszetős:D Fél embernek fél autó jár:D









