
Egy 24 órás szférapanoráma kép, a helyszín Athén.
Mindenképpen nézzétek meg a fotós saját oldalát is! :)brier | 2011.02.02. 08:35:22szerintem nagyon fantasztikus :)
Ha a filmplakátok igazat mondtak volna... :)

Mondtam nektek, hogy a bolhák utálják a vizet!!! :))
(Egyébként a pulim ugyanezt csinálja fürdetés után...)bungle | 2011.02.03. 21:00:59Ezt nem én ajánlottam neked a 15. kommentben? ;)

Földrengés volt Magyarországon.
Az epicentrum Oroszlány volt, ahol 4,7 -es erősségű rengést mértek a műszerek, de az ország több pontján is érezték, hogy megmozdult a föld.
Ha esetleg köztetek is van olyan, aki átélte ezt a nem hétköznapi eseményt, akkor a kommentekhez várjuk a beszámolókat.GerzSonka | 2011.02.01. 16:40:03Budapest XIII. ker... Bakker még a feleségem is érezte, csak én nem. Oda se figyeltem, melóztam ezerrel, később mondta, hogy rengett valami. :)

Újabb variációk egy témára.
Ha unatkoztok hétvégén, ti is alkossatok valamit! :)
Jodhpur - a (majdnem) kék város Indiában.
Nusihusi | 2011.01.31. 22:28:05Jól néz ki ez a sok kék:) Jó, hogy az állatokat nem festették kékre:D

Kelet-Európa, "mi így szeretünk"! :)
lb7 | 2011.02.01. 12:36:272.26 körül hány embert nem sodort el? Nagyon durva.

Szeretettel mindnyájatoknak!
BusKeyCome | 2011.02.01. 09:10:30Az ötlet még alapvetően jó is lenne, de ez a csavargó leokádia annyira túljátssza a szerepét, hogy már hiteltelen...

Az tuti, hogy én biztosan jelölném a hölgyet a következő Oscar-díj átadáson a legjobb statiszta kategóriába. :D
Kuly | 2011.02.01. 13:22:39Én nem értek egy két dolgot.
A busz ugyebár a földön volt akkor is, amikor a támadás érte. A kommandósoknak nem hiszem, hogy a ház tetején lenne a főhadiszállásuk. Nade ha ez így van, akkor minek mentek fel a háztetőre lecsúszni onnan? háát eleve a fődön vótak bakker.
Amíg ezek csúszkáltak addig a kártevők meg Ludas Matyit olvastak.
Mindegy! Elég életszerű! :-)

Környezetbarát világítás, méghozzá egy magyar tervezőtől!
(Érzéseim szerint ez a magyar találmány se fog megvalósulni hazánkban.)Kuly | 2011.02.01. 14:38:10Hát rajta! Csiájuk mekkk!









