
"Halálsugarat" épített egy tini - Eric Jacqmain, a fiatal feltaláló egy, a Nap energiáit 5000-szeresére felerősítő szerkezetet épített kertjükben, ami bármit képes szétégetni.
izébigyó | 2011.02.02. 11:06:45Nem lett volna egyszerűbb a http://index.hu/tudomany/2009/02/18/hogyan_epitsunk_csillagot_a_foldon_/ link? ;)
Talán napi bünti???
Ki a legnagyobb HeviSaurus fan? :-Dbrier | 2011.02.02. 08:40:11én a gobbóvilágot részesitem előnyben XDXDXD

Pagani Huayra - a szelek argentin istene.
RT/TURBO | 2011.02.03. 02:51:07Nekem tetszik.
De az én kocsim szebb!!!Vigyorjel nélkül....ja és 20 éves!

Bújócska, fogócska, ugra-bugra pattogás... ez ám az élet! :D
brier | 2011.02.04. 10:07:16jaj végig nézném élöben is:)

Szmájli billentyűzet
brier | 2011.02.02. 08:38:24igy igaz az ember már rutinszerüen nyul a megszokott karakterek miatt egy két gombhoz, lehet ha lenne ilyenem ugysem használnám, mert már megszoktam az eredeti nyomkodos dolgot :DD :) XD
Lalalalalalalalalalala ;)
Na ki meddig bírja? :D Küldd el te is ismerőseidnek ezt az aranyos kedves oldalt ;)
(Én most tartok 7:50-nél nem tudom meddig bírom még)Derill | 2011.02.02. 10:10:33nem lehet megunni:D csak eszem bejutott h anno menyit röhögtünk rajta

120 év disznólkodásért... :D
Hule | 2011.02.02. 07:26:09Tulkepp elgondolkoztatott, mert ha epp nem bugik az emse akkor elegge meg kell kenyszergetni szegeny fejet... A gazdi ugy is probalhatja hogy esedekes-e a parositas hogy a diszno hatara ul, ha turi akkor hajlando... ;)

Nagypapi reakciója az unokája új frizurájára... (bájos kacaj kétcsrilliónyolcszázhuszonhat).
brier | 2011.02.04. 10:07:40igen kicsit szivott csak be XD vagy már bazira nem szomjas

Talán eszébe juthattak gyermekkorából a vezényszavak: "Fürdés, aztán fekvés!" ;D
brier | 2011.02.02. 08:35:35a hülyéje :)

Üveges polip.
(Figyelem! Felbontás után vízben tárolandó! ;D)brier | 2011.02.02. 08:39:05és hol van akkor spongyabob XD









