
Nemcak kici kövér hobbitoknak ajánlok egy jó kisz hobbit: így épíccetek hobbit házat, dráágaszágaim. ;)
Laretta | 2011.02.14. 12:15:34Nem is néz ki rosszul! :D
Szupernagyi akcióban :)
sahinel | 2011.02.11. 06:15:58Látom még mindíg nem tod miért vagy rám kiakadva csak ugyanazt tudod mondogatni. Ha neked ez kielégülést okoz csináld.
bár mit is vártam ha még érvelni sem tudsz. Legalább olyanba köss bele amit mondtam de csak a saját véleményed mondod továbbra is.

Kopasz barátaim, ti ezt felvennétek? :D
Lawrence | 2011.02.09. 21:18:58Jaja ...direkt kikockáztam és összeraktam a két inget :) máshogy van a minta rajta :D

Kislány jelmezbe bújtatott majom egy japán étteremben.
(Mondhatnám, hogy aranyos, de ez inkább bizarr.)Nusihusi | 2011.02.09. 22:08:52Állat japánok!:P

Minden évben felrakjuk a Super Bowl reklámokat, idén se hagyjátok ki őket! :)
Írjátok a kommentekbe az idei kedvenc reklámotokat. :)bungle | 2011.10.02. 11:22:32exortus küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=Wq58zS4_jvM
Szöveg: "Audi Super Bowl reklám - Green Police"

Liv Boeree
Gondoltad volna róla, hogy asztrofizikus, aki nem mellesleg a PokerStars profija, vasárnap este megnyerte a Sunday Wurm-Upot, 147 780 dollárt, vagyis 30 millió forintot kaszálva ezzel? Ráadásul a gitárral sem bánik ügyetlenül!
Csodálatos barlangok.
kotta | 2011.02.11. 00:11:27Ez egy "arra érzékenyek" számára rohadt, szemét poszt. :-)
Egyszerűen gyönyörű helyek:
Ó mennyi város, mennyi nép,
Ó mennyi messze szép vidék!
Rabsorsom milyen mostoha,
hogy mind nem láthatom soha! /Babits/
Szánjatok időt arra, hogy megcsodáljátok mindazt, ami tényleg elérhető.

Adatközpont egy volt orosz atombunkerben
(Részben csajos poszt, vagyis félig NSFW).brier | 2011.02.09. 15:12:51mindent XD

Román tolatóradar.
teccikerteni | 2011.02.09. 10:07:04gondolom "fékrásegitőként" :D:D

Zeitgeist - A kor szelleme...
Összeesküvés elmélet? Fikció? Valóság? Döntsd el Te magad...
Dokumentumfilm a hatalomról, vallásról, kormányról, pénzről, rólad...
Ez a film csak egy részlet (2. ill. 3. rész), érdemes megnézni mindet szép sorban, vagy a teljes filmet letölteni a hivatalos oldalról vagy valamelyik torrent oldalról, ill. a folytatását - Zeitgeist: Addendum.www.myspace.com/vajopeti | 2012.06.21. 15:49:54Khmm.Pár dolgot szeretnék még tisztázni itt,aztán el is tűnök innen:
1.A Zeitgeist 10 parancsolat kritikája téves:szerintem a világ összes részén 10 főbűn létezik(lopás,gyilkosság,szexuális bűncselekmény)stb.Az egy dolog,hogy egy egyiptomi uralkodó foglalta össze ezeket.
2.December 25 a téli napforduló,húsvét szintén egy ünnep egy mérsékelt égövi tájon az adott népek körében,de a keresztény vallás azokon az égtájakon is közös ünnepélyeket akar hirdetni,ahol a hideg,meleg éghajlatokon nincsenek ilyen ünnepek.
3.egy napot nem lehet keresztre feszíteni,de még egy csillagképet sem(december 25.-én ki lehet végezni a napot,de húsvétkor nem).
Ha valaki elolvassa a Bibliát,nyilván sok a hasonlóságot talál a többi mítosszal,de attól még a fenti 3 állítás akkor is hibás,3:1 arányban hasznos olvasmány a Biblia.Jézus inkább a Vízöntő csillagkép hirdetője,hal mellett kenyeret és bort is szaporított,de Őt és tanítványait vízzel keresztelték,ami után nekik is vízzel kell másokat keresztelni(12 csillagkép lehet akár 12 csillag is,amely egy csillagképet alkothat még más csillagokkal,úgy látszik hogy tényleg össze vannak zavarodva a kutatók).
A terrorizmus szintén nem mítosz,jó lenne ha egyoldalú fejtegetés helyett a tényeket is megvizsgálták volna,bár szerintem a Laden-ről készült videó tényleg hamisítvány(lehet hogy Laden-t se ölték meg).
Azért a Zeitgeist-nak jó lett volna vitapartnereket is találnia ahoz,hogy egy ilyen filmet elkészítsenek,és a sokkoló hatásvadász felvételeket is elég durván ráerőszakolták a nézőkre,amit nem tartottam szerencsésnek.2011-re már több bajt is meg lehetett oldani,én sok sikert kívánok nekik,de az első 2 filmjük akkor is nagyon erőszakos és manipulatív.









