
Valahányszor meglátom ezt a képet, a röhögőgörcs meg a dühroham keveréke kavarodik bennem... ;)
rubigo | 2011.06.24. 08:50:07http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/06/24/ttobbet_visz_az_m6-os_mint_amennyit_hoz/
Nibiru, a 12. bolygó.
A végzet bolygója? "Az 1983 óta csak a világ legnagyobb távcsöveivel megfigyelhető bolygó ma már kis házi teleszkópokkal is észlelhető. A szakértők szerint néhány hónap múlva pedig már szabad szemmel is látható lesz. A Vörös Bolygó a mérések szerint kb. 23-szorosa a Földnek. Számos kutató szerint a bolygó feltűnése okozta eddig a Földön a rendkívüli időjárási változásokat."
+ pdf: Nibiru, az Apokalipszis bolygója.
Lebegő ház
Laretta | 2011.02.20. 20:05:29Lebeg? :D

Sípol b.... meg! :-)
(a Blöff című film után szabadon.)CS1985 | 2011.02.16. 18:11:50jól mondod, ez a legjobb állatka a Földön :-)

Ezoterikus bullshit generátor. Bevonzod!
Nas | 2011.02.26. 02:49:27Vércsoportszex. Agyam eldobom. :D (Ez valami szado-mazo téma?) Mennyi baromságot kitalálnak...

Dr. Földes László válasza Vágó István (ill. a Szkeptikus Társaság) homeopátiás túladagolási kísérletére.
7sleeper | 2011.03.02. 14:56:36gyógyítja a vesekövet? csak? a trabant meg el is visz közben ából bébe, sőt rögtön cébe, mer' olyan gyors. :-D
"'Mértek már 46 fokot a kezem alatt”, jegyzi meg mosolyogva." más is fogott már alig felmelegített radiátort.. nem azt kellene, hanem fehérizzásban lévő anyát. ha eldobja boszorkány, ha nem gyógyul a sebe gyorsan: boszorkány..

Ace Ventura taxitársaság!?
(Mondjuk ez nem éppen "csont nélkül" sikerült. ;))Nusihusi | 2011.02.14. 23:23:20Wazze, ilyen béna sofőrt:D

TC Bank - Dream Rangers
Egy "nem átlagos" reklám Tajvanból. :)zeiksz | 2011.02.14. 07:10:43zsíros kis cucc :)

A világ első felfújható kocsmája. :)
I. C. Wiener | 2011.02.13. 19:00:35Hirtelen azt hittem, hogy egy csomó új poszt született... :)

A bento egy japán fogalom. Talán legjobban az előre elkészített egyszemélyes hidegtál fedi le a jelentését, de ennél azért kicsit (lévén alapvetően japán) többről van szó...
Wiki (angol)ismeretlen | 2011.02.14. 14:43:50Az egyik körbe van tekerve algalappal, na az a nigiri ha jól tudom, a szusi egy kis rízs rajta hal, a többiben meg vagy van hús vagy nincs, vagy nem algalappal van körbetekerve. olyan ez minta tészta, van spagetti makaróni csiga eperlevél kis kocka nagykocka stb de tészta mind.
Amúgy eltanulhatnánk a japcsiktól ezt az étkezési módot, mert mindenből esznek kicsit. egészséges is és nem is híznak el. Sőt amilyenek ezek a japcsik, sokszor azt csomagolják be ebédre bento-nak, ami megmaradt tegnapról a vacsiból. Cselesek mi?









