
Egy kis nasi, ami mindig kéznél van... ;)
BusKeyCome | 2011.02.14. 14:57:23Lehet, hogy pont ez a helyzet a kisasszonnyal.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban... a Klein-kancsó
Hogy mi is ez, arra itt egy részletes válasz.(és ne mondjátok, hogy "ez ki a retket érdekel", mikor itt azt írják: "...neki köszönhető a Klein-kancsó, mely oly sok embert foglalkoztat napjainkban.") :Dbungle | 2016.03.10. 23:36:52The man with 1,000 Klein Bottles UNDER his house
www.youtube.com/watch?v=-k3mVnRlQLU
Ez valami betegség lehet. ;)

Téli hiánypótló eszköz a "muníció" gyártáshoz. ;)
Laretta | 2011.11.06. 21:19:35Tetszik de félnék ha vki egy betonkemény hólabdával ütne meg

Újítás a reptereken: lehet, hogy a jövőben idomított egerek fogják ellenőrizni az utasokat.
Kuly | 2011.02.13. 03:38:44Atom anti! Janem, az hangya volt. Akkor Grabovszki. Ő lehet a vezető.

Figyelem, figyelem!
Személyvonat érkezik az egyes vágányon. A szerelvény nem áll meg, csak lassít, így megkérjük utasainkat a precíz és gyors felszállás kivitelezésére. Köszönjük. :)blackmumus | 2011.02.19. 16:23:12ha megkérdezitek nagyszüleiteket szerintem tudnak hasonló példát mondani, ugyanis hazánkban a kisvasút járatok sem álltak meg 1 időben csak a nagyobb megállóhelyeken, máshol csak lassítottak kb 3-5 km/h-s sebességre és ez nem a gazdaságosság miatt volt így, hanem az idő miatt ugyanis a 20-25 km/h-s végsebesség miatt nem nagyon lehetett gyorsfolgalmúnak nevezni, de a munkába oda kellett érni márpedig 1 megállás akár 10 percet is elvehet az időből, 15-20 falu után pedig ez igen nagy késést jelentene.

Jézus Krisztus!
7sleeper | 2011.02.12. 18:09:26valamint: yoko ono, yoko ono, de meghíztál..

Cukormókus - a világ egyik "legédesebb" állata. :)
Kuly | 2011.02.13. 03:47:53Lehet a macskák megijednek tőle.

Eközben Oroszországban... tajgAtosz pozitívok partiznak. ;)
Kuly | 2011.02.13. 03:43:27Teljesen átlagos Buli... vagy nem?

"Utolsó kívánságom, hogy a kocsimmal együtt temessenek el." :D
Kuly | 2011.02.13. 03:47:19Azt gondoltam, ott marad.

A leggiccsesebb Valentin-napi ajándékok (a képre kattintva egy hasonló cikk jön be).
Ha találtok még giccses ajándékokat, írjátok a kommentekbe! :)









