
Oldalmadaras robogó. :D

"Hé, haver! Merre mentek a többiek?!"
nellcsy | 2011.02.23. 21:38:32Ez de cuki! :)

Így készül a pattogatott kettes létra... :)
Ronyszkusz | 2011.02.23. 17:22:20Szerintem egy két autós nem kicsit belehetett szarva attól a füsttől, ami ott volt...

Macskajaj egy reggelig tartó házibuli után. :)
dettybee | 2011.02.23. 16:50:11Japánok, mi? Még a macskáknak is olyan japános arcuk van.

Hogyan változtatsz egy mosogatógépet hófúvó géppé?
Mr.T. | 2011.02.23. 12:44:04Nem maradtál le, hamarosan orvosolva lesz a probléma.

A főnök begurul, ha elgurul...
Bekomman | 2011.02.23. 17:27:18Hát ez nagyon nagy

Melissa Farlow fotói
Kuly | 2011.02.23. 05:50:44A postkép volt az utolsó műve szerintem, mert az alanyok olyan nagy sebességgel érkeztek, hogy végül is eltiporták a kedves fényképész hölgyet.

The Saga of Biorn
Avagy öreg vikinget az ág is húzza...Zsottika | 2011.02.23. 16:45:42én pont ezért nem vagyok megkeresztelkedve :)

Nagyon frappáns ajándék. Szakításhoz. ;)
Purple | 2011.02.23. 08:20:14de lehet nem is tudja, hogy ilyen fóbiája van. én is utálom a csótányokat, de ha 1-2 itt elmászna fujjognék, de nem akarnék meghalni. viszont ha ezt bejátszaná valaki végem lenne... nem fogok egész életemben irreális élethelyzetekre edzeni, csak mert van pár faszkalap aki mesterségesen előteremti :D
szerintem is ari, de így képről bőven elég :D rettegnék h rálépek...

Who will survive?
A zenekar az irtó siker ellenére újra fellép...sznájpa | 2011.02.23. 21:04:27ez fake, csótányok nem tudnak énekelni










http://www.youtube.com/embed/0czs_OtqrLA