
Zsebakvárium. :)
josé | 2011.02.24. 00:38:20De jóóó, anno a 100 literes akváriumomat félévente egyszer takarítottam, ebbe meg beleköpök eggyet és már tiszta:D
Modern ausztrál helikopteres gulyások... Már semmi sem a régi.
Tooni | 2011.02.22. 20:25:37És Stanley-nek hívod. Nyughass Stanley, ül, fekszik!
http://www.youtube.com/watch?v=tLBjLMYuYZg

És a győztes a cabrio... ;)
Tooni | 2011.02.23. 04:00:49Arról mindenki csak maga tehet.

Hogy ugrál a kis lüke! :)
Meg persze a kecske is aranyos... ;)Zsottika | 2011.02.23. 16:55:03de finom pörköltnek való :D

Bruno Mars, egy lenyűgözően tehetséges hang.
Még néhány száma Zene Izén.zdumbi | 2011.03.07. 14:47:48TOTAL DISLIKE !

Vízalatti slowmotion videó
koppanóvalcsattanóval a végén... ;)brier | 2011.02.22. 13:29:59hopp mekkora kokit kapott az üvegtől XD

Az ugandai akcióhősök visszatérnek
Zsottika | 2011.02.23. 16:52:37foglalt állandóan......

A cryptozoológia olyan élőlényekkel foglalkozik, amiknek létezését az egzakt tudomány kétségbe vonja: Bigfoot, Chupakabra, Nessie, Yeti és társaik. Az oldalon lehet válogatni közülük. Ki melyikkel találkozott már? :)
Az is előfordul néha, hogy egy korábban kitalációnak vélt fajról kiderült, hogy mégis létezik, például az óriás tintahal.
Persze a tengerek mélye továbbra is tartogathat meglepetéseket. :)
További mélytengeri finomságok: 1. rész, 2. rész, 3. rész.
Finca Bellavista - a Costa Rica-i dzsungelben épült meg a világ első fenntartható lombház közössége.
Laretta | 2011.02.26. 12:28:02Érdekes lehet a hangulat, főleg esténként :)) de azért szeretem a faházakat, jó időben ott is el lehet lenni

Malena Ernman a Dongót énekli.
Azért ocarinán (vagy okarina, cserépsíp) sem egyszerű. ;)









