
A múltkori után újabb zseniális riportot hozott össze a TV2, ezúttal a világ legszarabb filmszakértőjével. Ráadásként a Batman: Arkham City egyik előzetesét bemutatják úgy, mint a legújabb Batman film előzetesét.
Várjuk a következőt szeretettel!
Egy újabb optikai illúzió! Ha nagyon megerőltetjük magunkat, kellő kitartással egy Rubik kockát fedezhetünk fel a videóban. Nektek sikerült? ;)betyár | 2011.02.26. 12:33:51juj, de érzékeny valaki :)

Egy mesés vízalatti barlang kristálytiszta vízzel.
Laretta | 2012.01.11. 19:07:43Fantasztikus képek, meg kell hagyni...

A japán rózsaszín tatu különösen veszélyes, nem ajánlatos vele ujjat húzni!
Nusihusi | 2011.02.24. 23:15:09Ez is valami "művészfilm"?o.O

Egy régi Boney M szám (sőt még régebbi: Hallo Bimmelbahn), a Duck Sauce feldolgozásában és ti általatok kiegészítve egy tetszőleges sorral. ;)
Katt a "Customize your own 'Barbra Streisand' song" linkre, aztán linkeket a kommentbe!
Zámbó Jimmy fülesMunitio 9 mm-es fülhallgató.Csabikaa | 2012.08.02. 21:30:33hol lehet ilyet szerezni és mennyiért???
kell egy ilen de nagyon :))

"Lepsénynél még megvolt..." :D
Mimis | 2011.02.24. 10:10:35A navigátor is csak azért futott utána, mert vitte a térképfrissítést...

A videó mögött egy felettébb mély lélektani gondolatmenet található. Aki megfejti, kap egy csokit.
Muszti | 2011.02.24. 14:46:46A men-jen ki pedig onnan ered hogy egy magyarországi nyelviskolában angol nyelvvizsga órán egy srác felelt, és nem a királyi angol nyelvet használta hanem utcai szlengben beszélt. A tanár idegbajt kapott és ráordított MEN-JEN KI!
Később előszeretettel nevezték jenkinek a szlenget beszélőket, s amikor Amerikát elfoglalták, akik az északi részre kerültek, azok a szlengesek voltak, a déliek pedig irodalmi nyelven beszéltek. Többek között ez is volt háborújuk egyik kiváltó oka.
A jenkik hamburgerrel és hot-doggal etették katonáikat, így könnyűszerrel megnyerték a háborút, mivel a déliek a burritó hatására csak 30 perces wc megszakításokkal voltak képesek harcolni :D

Utcai ételek a világ minden tájáról.
Jó étvágyat!Nas | 2011.02.24. 21:33:05Beleforgatnád csokiba, mi? :D

Kidtropolis - egyedi gyerekszobák
Laretta | 2011.02.26. 12:26:49Nem mindenkinek ilyen gazdagok a szülei sajnos :(










http://i.imgur.com/zCdVu.jpg
(árnyék)