
Japánban már egy szimpla csókjelenet sem egyszerű...
7sleeper | 2011.03.02. 15:08:42nagyon is érthető. ők sem csak két tojásból lettek ennyire sárgák..
Azért néha meglepő dolgokat tud rejteni egy traktor... ;)
bungle | 2011.03.25. 12:39:28Nem kell, megtaláltam.

Nassolás prérikutya módra. :)
Darkrocker | 2011.02.27. 08:46:24de mérgesen néz :D nehogy valaki elvegye a kajáját :D amúgy nagyon aranyos :)
Sej ribizli,pirossárga bicikli... avagy egy ronda és drága (6,3 millió forintos) kétkerekű, de "legalább" repülőgép-acélból és vízibivalybőrből van.TinusSs | 2011.02.27. 12:39:12Hmmmm nekem tetszik:D Imádom a sárgát:) a Közelebbi képről meg a teniszlabda jutott eszembe róla:D

Idomított szinkronúszó halucik. :)

"Tudod ki járkáljon a hideg hóban..." ;)
dettybee | 2011.02.26. 15:40:31Menetiránynak háttal, és bírja :D Szeretem a macskás posztokat, dilisek mind :)

BubbleTree

"Én mondtam, hogy Tell Vilmost hagyjuk ki a seregből...!"

TáncolóSprintelő Talpak, avagy akciós a nokedli a Tecsóban. ;)Szobabicikli | 2011.02.26. 13:49:42Amelyikük ott elesik az mehet a levesbe.

Öt fotós, öt elhagyatott helyszín.
Rendhagyó fotótúra, rendhagyó helyszíneken!Hajjakend | 2011.02.25. 16:43:51Nekem a Sean Galbright kontaktom a flickr-en...van rengeteg ujabb képe elhagyatott helyekről,remélem forgatnak még!:)









