
A mazohizmus nem ismer határokat... ;D

A félelmek gyűjtőhelye. Nem, ez nem egy horror film címe! :)
Személyes kedvenceim:
Sexophobia - Fear of the opposite sex. (Heterophobia)
Anglophobia - Fear of England or English culture, etc. Leukophobia- Fear of the color white. Az utolsót megértitek miért, ha rákattinttok az oldalra. :)
(az én kedvencem a Hippopotomonstrosesquippedaliophobia - félelem a hosszú szavaktól :D bungle)bungle | 2012.12.06. 12:59:32Eurotophobia
Egy férfi számára sok olyan betegség van, amit soha de soha nem szeretne megtapasztalni.
Az eurotophobia minden bizonnyal dobogós helyen szerepel ezek között, ez ugyanis a nő nemi szervtől való kóros rettegést jelöli.
Ám nem csak a férfiakat érintheti, a hölgyeknél is előfordulhat, ami szintén elég komoly gond, hiszen ők még csak el sem kerülhetik, hogy nap, mint nap találkozzanak ezzel a területtel.
www.men.hu/furcsa-vicces-fobiak/egeszseg-sport/egeszseg/99

Amikor dúl a szerelem... ;)
Fabian | 2011.03.01. 22:07:31Hát, akárhogyis, de ezen sírva röhögtem... nagyon rég nem röhögtem úgy, hogy potyogtak a könnyeim, nagyon köszi :D
Én egyszerűen nem bírnám komolyan venni a csajom a f*sszal a homlokán, még akkor sem, ha nagyon durca, biztos folyamatosan röhögnék :D

Ilyen példát látva csoda, ha retardált lesz a gyerek?
Nusihusi | 2011.03.01. 00:18:29Ez se szomjas:D Mekkora genya, hogy ijesztgeti a gyereket:D

Tarzan helyében kérdőre vonnám Csitát...
Nusihusi | 2011.03.01. 00:37:51Nagyon ügyesek voltak, a fiú leverte a nyalókát, a lány levitte magával.:) Inkább ezt csinálják, mint a TV nézést;)

Nálunk is ilyen főzőműsorok kellenének. Próbálj meg csak a kezére figyelni! :)
7sleeper | 2011.03.02. 15:30:06esetében kivételt tennék és dinnyére sört..

A Hírhátteres Molnár F. Árpi (már többször szerepelt itt) megcsillantja költői vénáját is.
bungle | 2011.10.01. 13:41:40"Bűnei miatt kellett távoznia Uj Péternek"
http://index.hu/video/2011/09/30/bunei_miatt_kellett_tavozni_uj_peternek/
:DDD

Minden elakadt helyzetből van kiút, csak a megfelelő lóerő kell hozzá. :)
lb7 | 2011.02.28. 08:24:13aztamindenit! o.O nagyon ügyesek!

Egy kis best of Wipeout. :D
Korábban már szerepelt itt.csuf | 2011.02.27. 21:16:46tavaly a törököknél láttam ilyet (columbo-t is néztem törökül. fasza vót). nagyon jókat röhögtem én is.

15 éhes oroszlán, három még éhesebb négerrel szemben.
Én azt hiszem lefostam volna a lábam szárát. :DBusKeyCome | 2011.02.27. 19:47:59Kóstolgatni? Á, csak "Nassolgattam". ;-D










http://sportgeza.hu/futball/2011/03/02/elpusztult_a_felrugott_kabalabagoly/