
Marha nagy
dugásdugó. ;)Purple | 2011.03.07. 08:38:25köszii ^^
Csillámufó izébizé. Hogy is van ez?
bungle | 2011.03.07. 01:03:40Persze, nálam. Befizet mindenki egy ezrest és minden tizedik nyerhet! :D

Tehénszellentés konzerv - viszik, mint a cukrot.
kotta | 2011.03.07. 23:00:29Holnap költözök vidékre. Már gyűjtöm a Nyugatipu.mögöttipisilőssarok-szagot, a Körútihétköznapdugóban-aromát, a szennyvízbefolyóaDunábahajléktalanokkal-illatot, és a legtutibbat: Gyalogátazalagúton-mix.
Ha bejön, nemsokára láthatjátok a teszkó pultjain is.

Cirmos mosómacik ;)
brier | 2011.03.09. 10:15:12kicsi a rakááááás :)))

Lehetséges ez? ;)
I. C. Wiener | 2011.03.06. 17:35:51Az a titka, hogy meg kell nyálazni kicsit... :)

Hogyan hozzuk a frászt gyerekeinkre (vagy a szomszéd gyerekeire)! ;)
Szobabicikli | 2011.03.06. 19:22:49Ha lefele fejjel lenne az lenne az igazi.
Ui: de tuti így is lefosnám a talpamat reggel kelésnél.

Baby Gaga fantázianevű fagyi anyatejből. Fogyasszátok egészséggel! ;)
bungle | 2013.06.02. 20:39:21Baked macaroni and cheese with a major twist:
http://youtu.be/R4dGlaVqt-g
Reakció! :D

Vajon te átlagos vagy?
7sleeper | 2011.03.05. 15:57:21704078-an tekintették meg ezidáig a posztvideót világszerte. úgyhogy aki tipikus az nem is tud róla.

Egy kis diétás ebédecske. Ajánlom a többi videójukat is.
Mr.T. | 2011.06.10. 02:31:50Kisolek küldte:
URL: http://youtu.be/m9FRSghXhDM
Szöveg: Tippeljetek miből készül ez a laza 71500 kalóriás kaja :D
Gondoltál már arra, hogy egy lakatlan trópusi szigetre költözz és ott éld le az életed? Volt egy ember, aki megcsinálta. Itt egy izgalmas cikk róla.zdumbi | 2011.08.05. 11:26:37Számomra ez volt a legjobb izés poszt !









