
Sugar, sugar
Zadam | 2011.03.10. 15:41:42Végignyomtam és elmondhatom, hogy nagyon jó. Változatos, nem idegesítő és még van benne kihívás is.
A mai retro izé: könyvkészítés 1947-ből.
serci | 2011.03.11. 09:47:38Miért nincs benne a könyvkötés? Hordják,cérnafűzik,vágják-addig megcsinálja a táblaborítót,aranyprégeli ráragasztja a könyvtestre-ennyi

Ezek a mai fiatalok... ;)
Cole | 2011.03.16. 18:21:50A szüleit kellene agyhelyen csapkodni. Ez nem önmegvalósítás, hanem egy elkényesztetett kis hülyegyerek hóbortja, amit pár év múlva v.színű meg is fog bánni. Vega ateista. Kis idő mulva úgy reklámozza majd magát, hogy meleg mint a rezsó vega ateista.

Úgy látszik, hogy Ausztráliában már javában tart a dinnyeszezon. :)
Nusihusi | 2011.03.11. 21:39:36Nem pazaroljuk a fincsi dinnyét, jól jön még az a nagy melegben:P

"Hé köcsög, ne vedd el az esernyőmet, mindjárt esik!"
nellcsy | 2011.03.10. 10:43:51De cukiiiiii! :)

Kicsit tud a srác?!
Ravennë | 2014.06.09. 15:48:27Beküldő: Findzs
http://www.youtube.com/watch?v=XZzJxWbWXtY
Szöveg: Rémi Gaillard mókamester labda „mutatványai”
Vajon melyik a kamu és melyik nem?

Egy ilyen támadástól azt hiszem felállt a pikkely a halacskák hátán. ;)
A szívrohamban elhunytakat a partiőrség takarítja el. :)brier | 2011.03.10. 09:55:21a madárka meg nem tud választani közülük??? kis telhetetlen XD

GPS alapján követhetőek az egyes szerelvények helyzete...
.::JunKieEQ::. | 2011.03.09. 23:55:11Akkor most már lesz válasz a kérdésre : Hol késik az a ******,******,***** vonat ????

Látványos katonai művelet, bár nem mindig sikerül tökéletesen. ;)
sammael000 | 2011.03.19. 10:29:05Én kiprobáltam volna milyen a Hummerból filmezni mindezt. :)

IV. Fülöp autogramokat osztogatott a Metropilitan múzeumban - aki lemaradt róla, be kell hogy érje a videóval. :(
Mr.T. | 2011.03.09. 20:50:30Nyugi van. :) Nem kell lealacsonyodni a szintjére. :)









