
Werner naptár: 10 napos hét (5 nap munka, 5 nap PIHENÉS!), 30 napos hónap, és nincs péntek 13-a. Nekem tetszene. :)

23 éves a világ legfiatalabb nagyija. Neki is boldog nőnapot! :)
Horazon | 2011.03.11. 00:53:10Aztaleborultmocskoskurv@f@szba...úgy kábé ez jött ki belőlem olvasva a cikket.

Szokott az ember galambot eregetni, de ez messze felülmúlja azt a "mutatványt". ;)
brier | 2011.03.09. 10:09:23bámulatos o.O nem is érdekel hogy hogy csinálja nézni jó

A mai Nőnapi Izés téma: mi történne, ha a nők uralnák a világot...
Remélem ti jobban meg tudjátok fogalmazni, mint a videón szereplő hölgy. ;)iw84u4t | 2011.03.08. 22:39:52Aranylakodalom alkalmával megkérdezik az öreg tatát, hogy mi a hosszú házasság titka.
- Hát mi a mamával még az esküvőnk napján megegyeztünk, hogy onnantól kezdve minden apró problémában ő fog majd dönteni, a komoly problémákban viszont én, így soha nem lesz konfliktus közöttünk.
- És hogy működött a dolog?
- Remekül, képzeljétek el, 50 éve vagyunk együtt és még sehol egy komoly probléma :)))
Szívből kívánok Boldog Nőnapot minden Kedves Hölgy Izélőnek!

Kisvakond és a születés.
A harmadik perc után kezd érdekessé válni. :DNas | 2011.03.24. 00:09:13:D Fly, Krtek, FLYYYY. :D

Ez az átverés nem lett volna ennyire ütős, ha nincsenek horror filmek és játékok. :)
weedorgasm | 2011.03.08. 18:39:21hat...en lattam ezeket a filmeket es ha egyedul meglatnek egy ilyen en lefosnam magam...bar mostmar hozzatartom magam de szerintem fasza atveres

Csajok, ma ne fogjátok magatokat vissza! Meg máskor se. ;)
Boldog nőnapot! :)Zsottika | 2011.03.10. 17:09:07akkor ez is megoldódott :)
de attól még jó a film.....

Halálbüntetés steampunk muffin-ágyúval. ;)
Nusihusi | 2011.03.09. 22:48:45Pazarolják a drága muffint:D

Áááááá, szerintem fake!
brier | 2011.03.09. 10:11:28jol meg csinálta tetszett :)

Az érettebb hölgyeknek hadd kívánjak én Boldog Nőnapot ezzel a videóklippel! :)
escargot | 2011.03.10. 14:07:08Ennek nem a paródia a lényege!!! Nézzetek már utána mi az az Equal Payday










sejtem melyik napra időzítenék a "melegfelvonulást"..