
Girls Making Gun Sounds
Egy biztos: lövésük sincs a fegyverekről. ;)Takacs14 | 2011.03.23. 01:32:33nem az a baj, hogy nagy az Isten állat kertje.. hanem az, hogy alacsony a kerítés :D:D:D amúgy fun videók nagyon :D G-G-G-G-G-G-G-GUN SOUNDSSSSSSS... :)
James May a Top Gear-ből most egy kémrepülővel hasít. Én kipróbálnám... és Ti?
kiisb | 2011.03.21. 23:34:05Leszálláskor kicsit magasan lebegtetett, és farokra szállt le. Ezt biztosan így kell ennél a típusnál?
De csak kötekedek. Valószínűleg három évig követ is törnék azért, hogy egy ilyen repülésben részem lehessen. És ott fönt pacsiznék az angyalokkal. :)

"Izompóló" és egyéb ötletes ruhadarabok.
Gyorkosz | 2011.03.21. 15:01:43Elég király, kár hogy csak Észak-Amerikából lehet rendelni.

A közönséges házi kutyafóka egy újabb példánya. :)
Nusihusi | 2011.03.21. 21:13:10Postszöveg like:) A kutya meg nagyon ügyes:)

Én azért megpróbáltam volna visszavinni az üveget, hátha odaadják a betétdíjat... ;)
Selcros | 2011.03.21. 20:42:24Hogy betolta, jó szomjas lehetett :D:D (az arctakarás nagyon profi munka ... xD)

Új divat hódít az "értelmiségi" fiatalok körében... ;)
Nas | 2011.03.23. 23:28:54Ezt a "brittudósok" cikket kivételesen alá tudom támasztani. Mikrobiológia gyakorlaton a lift nyomógombjáról és a budikilincsről sem tudtunk annyiféle penészgombát meg bacit kitenyészteni mint a kézszárító által kifújt levegőből...(meleg, párás, zárt környezet, ráadásul működés közben rengeteg levegőt átszív a gépen, gyakorlatilag összegyűjti a légtér összes mikrobáját). Nemgyó.

A legdrágább kutya a világon. :)
bungle | 2012.02.19. 23:35:48350 milliós a világ legdrágább kutyája
www.blikk.hu/blikk_aktualis/350-millios-a-vilag-legdragabb-kutyaja-2080952

A táncparkett megvadult ördögei. :D
A postképhez pedig kreatív képaláírásokat várok. :)sakhamama | 2011.03.30. 11:43:30mint egy mongúz támadástól tartó csörgőkígyó.... :))))

Ez akkora bünti, hogy szinte már bumm... (a fejbe). ;)
Maccoyi | 2011.03.21. 20:45:31Ajánlom figyelmedbe a 23-as hozzászólást. ;)

Apa egy másodperc alatt feldobja a hangulatot. :D
Nas | 2011.03.23. 23:52:33xD
"Most került le a gyerek a kedvencek közül...nem megfelelő az aerodinamikai profilja."









