
Ma Nagyi Gaga büntet.
gurbli | 2011.03.25. 23:07:16Hát ez gyalázatos!
RoboCsótány :)
Magyar cikk: "egyesek állatkínzásról beszélnek..."
Akkor ehhez vajon mit szólnának az állatvédők: hirdetőtábla élő csótányokkal.Apokalipsz István | 2011.03.26. 18:09:47Nem 666-ik arckrémre kell gondolni, hanem sima hétköznapi kozmetikumokra. Pl dezodor. Arról te sem mondanál le szívesen szerintem :D
A súlyos betegségekre való kísérleti gyógyszerek megint más kategória

Rúdtánc Jézusnak. Azt hiszem beiratkozok.
+ lazán kapcsolódik: rúdtánc tanfolyam kislányoknak, hogy már idejében megalapozzák a leendő foglalkozásukat. ;)loloppo | 2011.03.25. 01:03:28Jah, es kozben semmi erotikus nincs benne, a tusarku ribicsizmak is csak azert vannak, mert abban erzik jol magukat, es kulonben is, ha jol erzik magukat akkor azt biztosan a jo edes jezus-uristen akarta igy, ugyhogy miert ne? Meg kulonben is, ok rendben vannak istennel, masok velemenye meg nem erdekli oket. Szoval minden oke. Legkozelebb le is vetkozhetnenek, merthat isten adta a pinat is ugyhogy miert is kene leplek alatt rejtegetni?
Jo peldaja ez a feleszu tyuk, hogy hogyan lehet pl isten neveben embert olni. A lenyeg, hogy ertsuk felre, ami felreertheto... szanalmas.

Egy kis amatőr csetlés-botlás... ;)

Láncreakció ötletes szemléltetése. :)
7sleeper | 2011.03.25. 10:22:49szerintem sem tud valójában semmit semmiféle maghasadásról.. :-D

Blinky™ - egy "aranyos" kis rövidfilm, ütős befejezéssel. ;)
Tooni | 2011.06.07. 15:52:23A vimeós link privát lett, a youtubosat meg törölték,
Ki tudja meddig lesz ez is:
http://video.tochka.net/237859-blinky/
Ennél jobbat nem találtam, jutubon még spanyol felirattal él:
http://www.youtube.com/watch?v=qeVYw_mQTG8&feature=related
meg orosz alámondással :\

A mai bünti...

Kilátótornyok Hollandiában
Laretta | 2011.03.26. 14:49:53Nagyon szuperek! Jó lenne onnan kémlelődni ;)

A srácok megmutatják, ki a legény a gáton. ;)
senki | 2011.03.25. 11:09:13istenem..ez a fürtös kis szőke. hasonlít owen wilsonra. abban, hogy annak is belelépnék a szájába

Luxushotel cicáknak :)
lb7 | 2011.03.24. 13:18:50Nana srácok, én csak egy luxushotelt kértem... :P









