
Összeállítás (mondhatnám csontkollekció) az összes csontból, amit Steven Seagal valaha eltört, persze filmvásznon. :)
bungle | 2011.03.25. 13:11:29www.youtube.com/watch?v=WEkfnrUI5Z8
Az oroszok nem ismerik a mondást: többet ésszel, mint (ló)erővel.
Zsottika | 2011.03.24. 19:45:50de egy életre megtanulja hol állhat meg :)

Albertirsa SE Labdarúgócsapatának hivatalos himnusza
bungle | 2011.03.23. 23:32:27www.rtlklub.hu/most/19589_fokusz_x-faktorbol_a_baratok_koztbe_a_non_stop_szivtiproja_a
Rögtön első riport...

Végre valami, amiben az elsők közt vagyunk... ;)
Tooni | 2011.03.24. 06:56:28Jah...helyette fehérítő a tisztelt nagyérdemű szive vágya :D

Hős / bűnös?
Az eredeti (időközben eltávolított) videó alatt a jól ismert "This is Spartaaaa!" is elhangzott, mindenkinek a képzeletére bízom, hogy szerinte mikor. :)Cableguy | 2011.03.25. 21:11:04A kis kölök azt hitte mindent büntetlenül megtehet. hát nem. azt hogy rosszul mérte fel a helyzetet legyen a saját hibája. Alapszabály senki ne kössön bele a másikba akár kicsi akár nagy akár nő akár pasi.........

"Villámcsődület" :)
Egy kis figyelemfelkeltő flashmob.Enechuel | 2011.03.24. 02:07:17a csaj úgy meglepődött hogy justin bieber

"Na gyere csak ide egy pofonért!"
Nusihusi | 2011.03.24. 00:11:29Úgy látszik, hogy a cicák szeretnek pofozkodni:D

Családi ház Argentínában
Nas | 2011.03.23. 20:45:40Látványosnak látványos, ellenben nem túl otthonos. Tipikus design-lakás.

A mai cukizé: két vörös pandamanó a hóban :)
Nusihusi | 2011.03.24. 00:05:07Olyan édesek!♥ Látszik, hogy élvezik a havat:D

First Person Mario
Nusihusi | 2011.03.24. 00:18:021 kicsit félelmetes volt:I Vártam, hogy mikor zúg le:D









