
Satyricon: "Altatódal" :)
Nas | 2011.03.29. 20:21:13:D Miért érzem úgy, hogy szoktatva van hozzá...? (Már kiskorában addiktívvé teszik...)
A Föld Órája
Előtte - utána képek.Cableguy | 2011.03.29. 22:36:21mitől számit ha valami 110v os?
A teljesítmény számít:
220V 10A = 2200W
110V 20A = 2200W
a mühodas felvételeknek én is örültem volna. sok fotón alig észrevehet a különbség az elötte és az utána képek között.

Nem tudom mi lehet rosszabb: ha elkap az ellenség, vagy ha megmenekülök egy ilyen készlettel a seggemben.
Néhány múzeumi darab a CIA cuccaiból.7sleeper | 2011.03.29. 22:16:01pedig kénytelen leszel ;-)

A mai nap izés témája: hogyan találtál, kerültél ide az ize.hu-ra? :)
Írjátok meg hétfő délig, a kommentelők között 20 db Izés cuccot (bögrét, pólót, sapkát) sorsolunk ki!Frissítés: a sorsolás lezárult, a szerencsés nyertesek (abc sorrendben):
.::JunKieEQ::., babapiskóta, bigyminyő, Balázs, bandee1219, Éjfélilány, kolompír, livy, Lizsu, M.Andreas, nymisi, papaluige, Purple, Shifty, Sissi, spiritmonger, tian, Turmion Kätilöt, weedjay, Winston.
Gratulálunk, mennek hamarosan a levelek, hova mit küldjünk. :).::JunKieEQ::. | 2011.03.29. 11:36:12Ez hatalmas... LoL

The Perry Bible Fellowship
Nicholas Gurewitch képregényei.
Slota szerint Magyarország Szlovákia lerohanására készül
"Lassanként harcképtelenné válik a szlovák hadsereg, Magyarországon viszont olyan gyakorlatot rendeztek, amelynek célja a Dunán való erőszakos átkelés. A Magyar Köztársaság gazdasági téren katasztrofális helyzetben van. Ha nem vettek volna fel hitelt a Nemzetközi Valatualaptól, már csődbe jutottak volna."Purple | 2011.03.29. 09:42:30http://www.youtube.com/watch?v=wT--THsRmSs :DDD
(ez mehetett volna Nas indítványozására a másik "zenélgessünk éjjel egy jót" kommentekhez is :D)

A tálibok különleges egysége speciális feladatokra. ;)
Beetom | 2011.03.30. 16:18:21Hát a 13 aradi vértanú ritkán vert nőket meg nem igen zártak be iskolákat. Valamint nem is voltak több mint egy évtizedig hatalmon.
Szóval a talibán mozgalmat ne keverjük az afgán néppel.
Afgán agár van, tálib agár nincs stb.

Már megint Maru, a kuka cica. :)

Escher 1961-es Vízesés ház litográfiájának "élő" változata. ;)
Nyenyecgibbonszőr | 2011.03.28. 22:36:20egy görbe este után hazafele néz így ki a környék :D

A legsúlyosabb break táncos... ;)
nephilim | 2011.03.29. 07:39:38Állatkinzás! :(









