
A jövő lehetséges üzemanyagforrása: olajhomok.
Mennyisége körülbelül háromszorosa a hagyományos olajkészleteknek, de egyelőre csak kis hányada termelhető ki gazdaságosan. Az eddigi kiépített kapacitás Albertában (Kanada) található, ahol akkora a készlet mint a jelenlegi hagyományos olajtartalék.
Cukiság a köbön. :)
Mackók és egy csöpp kis tigris. :)Nusihusi | 2011.04.11. 22:05:37Nagyon cukik^^ Kellett volna még 1 bébi oroszlán;-)

111 paintball lövés csupasz testre. A fájdalom a barátod. ;)
Registraal | 2011.04.11. 17:51:04Jövőre a strandon nagyon macho lesz !
Kőkemény lesz a nők körében...

Stand up! - egy kis rövidfilm a melegek mindennapi nehézségeiről.
Megható vagy sem, szerintem döntsétek el Ti...I. C. Wiener | 2011.04.12. 01:19:43Don't stand for homeopathic bullying...

Sabbat-lift
Levibubu | 2011.04.11. 01:08:26Egészen biztos vagyok benne, hogy az indulatos veszekedés kultúrákon átívelő dolog.

Hová fejlődik a technika! Megszólalásig élethű madarak. ;)
Kuly | 2011.04.19. 02:52:29Engem meggyőzött!

Pókinvázió Pakisztánban

Így azért nehéz harcolni az AIDS ellen...
Karesz52 | 2011.09.14. 14:29:11Kb 0:30 -nál tudatosult bennem hogy mit is csinál az öreg a lavorban... megyek hányni. :S

Így jár, aki belekontárkodik a nagyok dolgába. :D
7sleeper | 2011.05.11. 23:09:37Fekete Petra öcsém, te kis ügyefogyott.
Ki a szerencsemalac fülit sose fogod.
Kinek a jobb keze bal, jót sose hall.
Él, mint a parton a hal.

Ti meddig bírnátok ülni benne?
Kuly | 2011.04.19. 03:00:49Én nagyon bírnám!










URL: http://www.youtube.com/watch?v=lV94W5PFXs8
Szöveg: Hogyan termeljünk több olajat és egyben csökkentsük a CO2 kibocsátást?
A válasz a CO2 befúvávos olajtermelés, ami révén az olaj eddiginél sokkal nagyobb hányada termelhető ki, és melette aklímát se terheljük jobban, mivel a kitermelt olajat hidrogénné és CO2-vé szintetizálják, amivel elektormos áramot termelnek, a CO2-őt pedig visszanyomják az olajmezőkbe. A technológia révén csak az egyesült államokban annyi olajat termelhetnek ki, , amivel fél évszázadig meghajthatnák az amerikai járműveket, és mellette a fosszilis erőművek és az olaj CO2 kibocsátását a mélybe nyomhatják.