
Box Clever Level Pack - egy újabb
szemétparasztnehéz játék.te.sas! | 2011.04.09. 23:52:19a 40. pálya igen g***!
"Még szerencse, hogy nem ment szálka az ujjamba...!"
blink182era | 2011.04.09. 19:19:55ónyááád nem semmi én nem birtam volna ki hogy egy fadarab lóg a pofámból és még beszélek is közben hát ügyes gyerek volt nem ez volt az első gondolom jó hogy nem került sokkos állapotba bár ha megnézte volna egy tükörben ahogy anno nekem mutogatták a csontig szétszakadt államat a mentősök .... jó poén lett volna ha sokkot kaptam volna de egészségügy a kisújamban volt és tudtam hogy meg kell nyugodnom .... ez több infó volt a kelleténél de ilyenek a magyar mentők ....

Újabb salsa kutyus. :D
Maccoyi | 2011.06.15. 22:57:34"Így kell járni, úgy kell járni a Chihuahua tudja, hogy kell járni..." :D
http://www.break.com/index/the-dancing-chihuahua-2071811

Szokatlan, fura egerek
Savannah | 2011.04.11. 00:45:07A lego formájú a legjobb. Imádom. :D Olyan kis vicces. :DD

Fasza kis kreatív reklám... ;)
cila | 2011.04.09. 08:32:04"A férfiúnak e világ urának más dolga is van, mint hiú enyelgés" (Madách).
Mindazonáltal a férfiú, e világnak ura, farkánál fogva vezethető egy nő által (ki definíció szerint, nem lehet e világ ura). Akkor csodálkozunk, ha egyesek nem tudnak uralkodni (magukon)?

Az emberek többsége - valljuk be, elég csak pl. egy tegnapi post kommentjeit megnézni - aggodalmaskodva, pesszimistán tekint a világra. Túlnépesedés, nyomor, gazdasági válság, kimerülő energiaforrások, környezetszennyezés, klímaváltozás, természeti katasztrófák? Ugyan! Matt Ridley tudományos szakíró szerint ilyen jó dolgunk még sose volt, mint most, és a helyzet egyre csak javul!
"Sokan azt mondják, dilis vagyok, amiért szerintem a világ egyre jobb lesz, de a könyvben ismertetett statisztikák vagy adatok egyikét sem sikerült megcáfolni" - magyarázza.Nektek mi a véleményetek erről? :)bungle | 2011.04.11. 18:36:23www.funpic.hu/hu/kategoriak/reklamok/39839_minden-rendben?categoryId=18&position=&large=1

Rablótámadás! Ide a kajával! :)
Nusihusi | 2011.04.08. 21:57:06A kis falánk:D

A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!
A nyertes kiszely usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.
Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!
----------------------------------------------------
Újra Hyperspace játék!
Szeretnél egy páros jegyet a jövő hét szombati Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék szombat (április 9.) 22.00-ig tart!bungle | 2011.04.23. 09:45:04kiszely küldte:
URL: http://kiszelymate.blogspot.com/2011/04/hyperspace-15-hungexpo.html
Szöveg: "Sziasztok, én voltam a szerencsés, aki kimehetett a Hyperspace 15-re. Ez egy kis beszámoló, ha érdekesnek találjátok, pakoljátok ki!"

Baby home video... fail. :)
Nusihusi | 2011.04.08. 22:13:02Lol, milyen buta a kutya, hogy dugja a párnát:DDD

Ha egy cápa a kezedből eszik... ;)
Kár, hogy nem derékmagasságban szórakozott vele. :Dprototype | 2011.04.08. 08:59:23A cápa a sört akarta, csak melléharapott.









