
Eközben az Apple store-ban...
Some83 | 2011.04.16. 10:34:08Jó táncos lesz a gyerek, nincs zavarban az biztos. :)
Azt hiszem állatkertbe fölösleges lenne elvinni a csajt...
sztella | 2011.04.19. 18:36:31ezaz :D Polly kekszet kééér :D ASD:ASD:AS:DAS:DASD:AD:AS:D:SAD:AS:D

Többet ésszel, mint ész nélkül... ;)
termi-nator | 2011.04.17. 22:05:08lehet hogy nem is lát

Harapófogóról mindenki hallott már, de harapófűrészről...?
Nusihusi | 2011.04.16. 01:12:56Gondolom sokkal hatékonyabb, mint a hagyományos láncfűrész:P

Hogyan kerüljük el a dugót... az orosz módszer. :D
TBoy | 2011.04.17. 00:00:34Eközben Szerjózsát megbízták, hogy vigye haza a két mazdát..
http://www.youtube.com/watch?feature=iv&v=OFJmCGFYVFM&annotation_id=annotation_510810

A zooterápia, vagyis élő állatok használata a gyógyászatban. Ide tartoznak a közérzetet javító, illetve fogyatékossággal élők fejlesztését, betegek felépülését segítő társállatok (pl. kutya, macska), de kevésbé szívlelt állatkák is:
Sebtisztítás nyüvekkel (erős gyomrúaknak ajánlott)
Piócázás
Pedikűr és bőrproblémák kezelése halakkal (Wiki cikk)
Féregterápia immunológiai betegségekre
Akar még valaki betegeskedni? :DNas | 2011.04.16. 01:58:52Neked ma semmi sem tetszik? :D Nézegesd ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=gFEB1VyvZEA

Kiskutyának adott életet egy cica Kínában? Korábban birka ellett kutyakölyköt... valami nagy gáz lehet arrafelé. ;)
Szerintetek fake vagy lehetséges? :)defty | 2011.04.16. 09:34:02a sout park ezt tudta előre nemsoká jön a medve disznó ember :DDD

Japán a katasztrófa után 1 hónappal
Tooni | 2011.07.17. 19:27:41Egy épület tetejéről a part mellett: http://youtu.be/C6KGTizn9SI
A kettes erőműben nem okozott akkora kárt, mert az egy generációval fejlettebb volt:
http://www.japannewstoday.com/?tag=fukushima-daini-tsunami-analysis

Pár tipp, hogyan készíthetsz te is a fentihez hasonló képeket. :)
termi-nator | 2011.04.17. 22:02:41először azt hittem photoshop

Várom az ötleteket, hogy mi látható a képen, illetve hogy mire használják?! :)
Kuly | 2011.04.19. 02:30:12Miniásó muskátlinak... Anyámnak is van!
.... csak abba nincs univerzális szériabusz









