
Tippeljetek, milyen magas épületet terveznek már megint az arabok?
Laretta | 2011.04.20. 15:32:35Milyen lenne már egy ilyenről a bázisugrás?
Banán faragás jól
brier | 2011.04.15. 08:43:08nagyon ügyes:) én mire kész lennék vele tuti be barnulna és belepnék a muslicák :)

Röptében a dobverőt is... ;)
Kuly | 2011.04.19. 02:31:16Mondjuk a gravitáció meghatározza a tempót! :-)

Igen, én küldtem, de nem vibrátor...:P
Akkor mi ez? Tippeket kommentbe!brier | 2011.04.15. 08:45:59uhh de beteg dolog , de lehet azért mert egyáltalán nem szivok és mert nő vagyok XD

Tudtuk, hogy a politikusok lopnak, de ennyire pofátlanul...
kkovi8 | 2011.04.15. 20:02:05Ez de sz@r.... még hogy öreg, meg "édesaranyosbácsi"... ha lehetne a csillagokat is lelopná az égről...

Forever alone kutyus... :D

Mit mondjak, nem egy csattogós lepke...
Kuly | 2011.04.19. 02:34:14Ilyen kell nekem is!

30 Second Bunnies - Kill Bill
Mr.T. | 2011.04.14. 02:23:12Ezt a postot leszámítva is haccá, szóval tökmindegy. :)

Metált bírod? :)
Kuly | 2011.04.19. 02:36:06Eleredt az orrom vére!

Amikor a
köcsögségirigység túlsúllyal párosul.samuel | 2011.04.14. 10:52:31én jol oda vertem volna neki a deszkával!!!!









