
Újra egy kis séta a hegyekben (ha esetleg 2 éve kimaradt, ill. ez most HD-ben élvezhető)
El Caminito del Rey (magyarul ezt találtam wiki-n)
Egy lépésre a haláltól: "nem csak veszélyes, hanem kimondottan TILOS is az El Caminito del Rey-t bejárni, akár 6000 euro is lehet a büntetés".bungle | 2015.03.26. 12:36:22www.youtube.com/watch?v=k3xVf_0f49Q
Kronum - egy új sport.
A Kronum egy amerikai sport, amely egyesíti a foci a kézilabda és a kosárlabda sportokat. A játék gyors iramú és magas a gólszerzési arány. Az Egyesült Államokban egyre nagyobb népszerűségnek örvend, de Európa "meghódítása" még azért odébb lesz szerintem.
Hivatalos oldaln!ne | 2011.04.19. 21:31:02az amcsik nagy része nem tudja megemészteni, hogy nem tudnak soccer-t játszani, erre kitaláltak valami baromságot, amit csak ők tudnak. rettenetes :)

Biztosan sokan hallottatok már a napokban felröppent hírről: az FBI már nem tagadja, hogy UFO-t találtak 1947-ben!
Tehát akkor körülvesznek minket a földönkívüliek, és lehet mégis igaz sok ember beszámolója róluk?
Az eredeti FBI jelentés
Az állítólagos boncolás felvétele. Szerintetek igazi? Változott-e a véleményetek azáltal, hogy elismerték: tényleg voltak ott ufók?nagyonhulyevagyok | 2011.04.17. 21:54:35akarommondani: teccik
A srác egy híján húsz, testében több a tesztoszteron mint tini egy Justin Bieber koncerten. Mellette a csaj, akinek fel kell vágni, hát apu verdájával először lelépnek, majd ő odalép, de jaj, jön a kanyar, éles és veszélyes, tehát nincs más választás, köszönni kell az ároknak.Derill | 2011.04.18. 11:04:25ez a post szöveg....

A srácok kicsit keverték a K1-et a gördeszkával... ;)
One | 2011.05.02. 14:05:14Hogyan kell valakit megrugódni?

Már kéregetni is lusták vagyunk...
Laretta | 2011.04.24. 13:24:48Milyen aranyos: még me is hajlik amikor vki beledob egy érmét vagy papírpénzt

Toonhole - Chris Allison és Aaron J. Paetz fárasztásai
termi-nator | 2011.04.17. 21:59:00jó ez

5 hazugság a rákról, amit szeretnének, hogy elhiggy. Pl.:
"Az onkológusok 90 százaléka visszautasítaná a kemoterápiás kezelést, ha nekik maguknak lenne rákjuk."Szerintetek?bungle | 2013.03.08. 11:43:56norbertvincze küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=qNWciKGxihs
Szöveg: Egy film Dr. Stanislaw Burzynski munkásságáról, aki a legnagyobb és legvitatottabb pert nyerte meg az Élelmezési és Gyógyszeripari Hivatal ellen az Egyesült Államok történelmében. A per Burzynski felfedezése, egy rákot gyógyító szer, az Antineoplastons körül zajlott.
A lengyel Dr. Stanislaw Burzynski kutatóorvos még a 60-as évek végén figyelt fel arra, hogy a rákbetegek vérében, vizeletében levő peptidek száma kevesebb, mint az egészséges emberekében, de olyan is van, hogy hiányzik.A felismerés alapján jött rá, a peptidek segítségével a rákos sejtek átprogramozhatóak és ezzel elpusztíthatóak lehetnek.Terápiája nem toxikus a szervezet számára, nem öli az egészséges sejteket, tulajdonképpen sokkal finomabban közelít a betegekhez, mint a hagyományos kemo és a sugarazás.
Burzynski terápiáját annak ellenére nem törvényesítették, hogy a hatóság engedélyével végzett egyik klinikai tesztje során 29 végső stádiumos betegből 13 teljesen felépült, nyolc pedig javulást mutatott.
( A film angol tudást igényel )
Dr. Burzynski klinikájának honlapja:
http://www.burzynskiclinic.com

Great Mosque of Djenné - a világ legnagyobb, sártéglákból készült épülete Maliban. (angol nyelvű wikipedia link)
termi-nator | 2011.04.17. 22:01:56Gondolom arrafelé nem esik olyan sűrűn az eső.

Újabb instant karma + bájos kacaj. :D
termi-nator | 2011.04.17. 22:06:13aki másnak vermet ás









