
Szimmetria
Nusihusi | 2011.04.21. 23:50:28Nagyon fain a videó:D
Retro cicás post 1937-ből. :)
zeiksz | 2011.04.22. 08:31:21Ez mekkora...

20 év kerekesszék után újra talpon.
7sleeper | 2011.04.21. 11:31:06akku van, léss fémvázon jár a béna fószer,
de hol a tartály a lábszag-szimulátornak?!
nem tökéletes ez még..

Amikor fordítva sül el a gonosz terv... ;)
Nusihusi | 2011.04.22. 00:18:36Aki golyóra megy, az meg is érdemli:D

Kvantum-radar
"A kvantumfizika immár mindannyiunkra ható világának olyan titkait mutatjuk be, amelyek ijesztőbbek lehetnek, mint egy halloween-i éjszaka legrémségesebb fantazmagóriái, és gyönyörűbbek, mint Alíz Csodaországban vagy az Ezeregyéjszaka meséi egyszerre. A tudomány és a képzelet legújabb eredményei messze meghaladják a sci-fi írók legbizarrabb álmait is, és mindezt most nem fantáziáljuk, hanem fizikai kisérletek sorával igazoljuk. Cikkünk elolvasását csak saját felelőségre..."mesekiraly | 2011.04.21. 13:18:37A késleltetett választásos kvantumradír-kísérlettel kapcsolatban lenne egy észrevételem. Mi van akkor ha csak az egyik rést figyelő szenzor elől vesszük el az ernyőt és a másik előtt otthagyjuk? Nem lehet, hogy az összes részecskét úgy fogjuk látni, mintha mindegyik azon a résen jönne át amelyiket figyeljük? Nem lehet, hogy a másik érzékelő előtti ernyőn megmaradna az interferencia kép? Ha nem is marad meg de kirajzolódik egy vonal és a másik érzékelőn meg látjuk az összes útjára bocsátott részecskét, akkor ez bizonyítaná, hogy egyszerre vannak két helyen ugyan abban az időben. Mivel ha látjuk az egyik oldalon az összes részecskét az érzékelővel, akkor nem jelenhetnek meg az ernyőn.
Aztán lehet, hogy csak minden másodikat látná az érzékelő és akkor már borulna is az elméletem. A lényeg, hogy kíváncsi vagyok, ezt próbálták e vagy teljesen rossz az elméletem?

A mai napi tippelős... mi ez? Ötleteket a kommentekbe!
cila | 2011.04.24. 00:05:33Nem síp. De sonka kezü logopédusshok játszhatnak síp-síp-sókát a segítségével.

Aerobic edzés Jesse-vel, a korábban itt megismert jack russel terrierrel. :)
nick56 | 2011.04.20. 18:50:55ügyes kutya.. futószalagon behaltam :D

Könnyed lazulás kutya-gazda módra. :)
7sleeper | 2011.04.21. 11:38:57és biztosan magányos, mert:
http://www.youtube.com/watch?v=rlvT1LI4wF0&feature=player_detailpage#t=109s
;-)

A mai napi tippelős: mire szolgálhat ez a fegyvernek látszó tárgy? :P
Laretta | 2011.04.29. 20:37:41Ja jó hogy te is tudod :DDD

Jeremy Dower vizuállatságai
Nusihusi | 2011.04.22. 00:47:51Fú, de jópofák!:3









